Sinan Akçıl Müge Anlı’ya sürpriz yapınca Müge Anlı Şaşkınlığını Gizleyemedi

Sevilen şarkıcı Sinan Akçıl, ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak Müge Anlı'yı şaşırttı.

Sinan Akçıl Müge Anlı’ya sürpriz yapınca Müge Anlı Şaşkınlığını Gizleyemedi
Yayınlanma Tarihi : 26 Ocak 2022 00:14

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sinan Akçıl rüzgarı esti. 

Sevilen şarkıcı Sinan Akçıl ekran başındakileri ve Müge Anlı'yı şaşkına çevirdi. Kendine has üslubuyla sevilen yakışıklı şarkıcı Müge Anlı'nın karşısına dikilince olanlar oldu.

Sinan Akçıl sadece Müge Anlı'yı değil ekran başındaki seyircileri de şaşırttı. Sinan Akçıl katıldığı yayında Müge Anlı ile ilgili anısını da paylaşmayı ihmal etmedi.

Yakışıklı şarkıcı programdaki sözleriyle de olay olmayı başardı. 

Müge Anlı söz konusu programda Sinan Akçıl'ı sevdiğini belirterek yakışıklı şarkıcıyı öve öve bitiremedi.

Sabah'ın derlediği habere göre; 'Piyanist 2' adlı albümünü geçtiğimiz günlerde müzikseverlerle buluşturan Sinan Akçıl, atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılarak sürpriz yaptı.

Canlı yayında karşısında Akçıl'ı gören Anlı, "Sen bu saatte uyanır mısın?" dedi. Anlı, yayında Akçıl'ın geçtiğimiz günlerde Mustafa Ceceli ve Merve Özbey'le ortak çıkardığı 'Durum Çok Acil' şarkısına kendisinin ilham olduğunu söyledi ve Akçıl'la yapılan bir röportajı yayınladı.

393.jpg

Röportajda şarkının esin kaynağının Müge Anlı ve programı olduğunu belirten ve Müge Anlı fanı olduğunu anlatan Akçıl, Anlı'nın "Çok acil kaybımız var" sözlerinden esinlendiğini söyleyip ekledi: "Türkiye'de bugüne kadar hayran olacak biri benim adıma yoktu.

Müge'yi takip etmeye başladıktan sonra insanların neden onu bu kadar sevdiğini anladım." Klibini de programdan esinlenerek çektiğini anlatan Akçıl, "Tekerlekli sandalyeli bir teyzemiz vardı, onun sarılma anı, Rahmi Bey'in çocuk doğallığında gözlüğünü çıkarıp ağladığı sahne beni çok etkiledi" dedi.

415.jpg

'SONUNDA OLDU'
Anlı, "Akçıl'ı çok severim, hem eğitimini hem duruşunu... Hep bir şarkım olsa iyi olur diyordum. Sonunda oldu" dedi. İkili, Akçıl'ın program için yaptığı klibi de beraber izledi.

kış şarkısının klibi 2 günde 2 milyon 300 bin izlenerek tüm trendlerde 2 numaraya yükseldi.