Son Nefesime Kadar dizisiyle geri dönen Nurgül Yeşilçay Şaşkına Döndü! Büyük Üzüntü

Nurgül Yeşilçay bir süredir setlerden uzaktaydı. FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Nefesime Kadar dizisiyle ekrana geri dönen güzel oyuncu umduğunu bulamadı.

Son Nefesime Kadar dizisiyle geri dönen Nurgül Yeşilçay Şaşkına Döndü! Büyük Üzüntü
Yayınlanma Tarihi : 25 Şubat 2022 15:44

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler şu aralarda pek ilgi görmüyor. Nurgül Yeşilçay dizilerin aranan isimlerinden biri.

Efsane oyuncu yeni bir diziyle setlere geri dönüş yaptı. Bugüne dek Nurgül Yeşilçay oynadığı çok sayıda diziyle fırtınalar estiren bir isim.

Nurgül Yeşilçay ancak yeni diziyle beklenen ilgiyi görmedi.

Haftalarca bu dizinin çok tutacağı hatta reytingleri alt üst edeceği konuşulmuştu. Ancak gelen reyting raporları bunun böyle olmadığını gösterdi.

Raporların ileriki bölümlerde nasıl şekilleneceği ise dizinin hikayesi ve performansına bağlı olacak görünüyor.

6216647e86b2442f5850a5ef.jpg

Önümüzdeki bölümlerde kadroya yeni isimlerin katılabileceği de konuşuluyor.

Nurgül Yeşilçay daha önce de FOX TV ekranlarında yayınlanan Kefaret dizisinde de başrol oyuncusuydu .

Nurgül Yeşilçay bir süre ekrana ara vermiş ve tiyatroya devam edeceğini belirtmişti. Ancak her ne olduysa tekrar FOX TV ekranında bir diziyle geri dönüş yaptı. Başarılı oyuncunun yeni diziyle ilgili ilk analiz ise Televizyon gazetesi tarafından yayınlandı.

Televizyon gazetesi tarafından yayınlanan haberde; Son Nefesime Kadar dizisinin ilk bölümü ela alındı.

İşte o analizden ilgili bölümler

Nurgül Yeşilçay’ın Mihri isimli bir komiseri canlandırdığı dizinin ilk bölüm reytingleri çok merak ediliyor… Dizinin ilk bölümünün ortalama reytingler elde edebildiğini ve normal bir başlangıç yaptığını söyleyebiliriz.

sonnefesimekadar-afisbyk1-750x375-c.jpg

4’lü reytinglere yaklaşan performansı ile dizinin ilk bölümü tüm kişilerde 11. sırada yer alırken, AB’de 8. ve ABC1’de ise 9. sırada kendisine yer bulabildi.

Dizinin reytingleri ortalama oranlarda gerçekleşti ve bu da kötü olmasa bile çok da iyi bir başlangıcı işaret etmiyor… Kızının ölümünden sorumlu kişinin hapisten çıktığını öğrenmesi ile hayatı değişen ve bir kayıp vakası ile de trajik olayların içine düşen Mihri karakteri izleyicileri etkiledi.

son-nefesime-kadar-dizisinin-basrol-d1e8.jpg

Nurgül Yeşilçay, etkili dram performansı ile hayranlarını memnun ederken, Emre Kınay ve Ertan Saban ikilisi de başrolün hakkını vereceklerini ilk bölümden ispatladı.

Rojda Demirer ve Begüm Birgören gibi tecrübeli ismilerinin yanı sıra; İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Baran Bölükbaşı, Elif Ceren Balıkçı ve Taha Baran Özbek de bu dizinin önemli isimleri arasında yer alıyor.