Tolga Sarıtaş usta oyuncuların yer aldığı yeni dizisiyle setlere geri dönüyor.

Son dönemin adından sıkça söz ettiren isimlerinden biri olan Tolga Sarıtaş yeni dizisiyle setlere dönüş yapıyor.

Tolga Sarıtaş usta oyuncuların yer aldığı yeni dizisiyle setlere geri dönüyor.
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2021 22:10

Tolga Sarıtaş yeni dizisiyle setlere geri dönüyor.  Bir Gece Ansızın adı verilen dizinin başrol kadrosunda Tolga Sarıtaş yer alacak. Show TV veya FOX TV'de yayınlanması beklenen diziyle ilgili detaylarda belli oldu.

Anadolu'dan İstanbul'a göç eden bir ailenin hikayesi anlatılacak.

Projenin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturacak. Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yazarı Gökhan Horzum tarafından AY Yapım için hazırlanan Bir Gece Ansızın dizisiyle ilgili paylaşan TV100'den Birsen Altuntaş Tolga Sarıtaş'ın kız kardeşi rolü için Hafsanur Sancaktutan'a, dizideki baba rolü için ise Çukur dizisindeki İdris Koçovalı karakterine hayat veren Ercan Kesal'la görüşüldüğünü öne  sürdü.

Tolga Sarıtaş'ın dizideki kız arkadaşı rolüne ise kimin hayat vereceği henüz belli olmadı. 

TOLGA SARITAŞ KİMDİR NERELİDİR?

Sivaslı olan Tolga Sarıtaş , İstanbul'da dünyaya gelmiş ve bu şehirde büyümüştür. Halil Akkanat Lisesi mezunu olan  Tolga Sarıtaş 30 yaşındadır. Uzun yıllar tiyatro eğitimi alan Tolga Sarıtaş oyunculuğu kadar müzik yeteneğiyle de adından söz ettiren  bir isimdir. 

Arka Sokaklar ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerle adını geniş kitlelere duyuran Tolga Sarıtaş yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir.