TRT1'de yayınlanan Gönül Dağı Dizisinde Yeni Sezon Öncesi Oyuncu Değişikliği

TRT1 Ekranında yayınlanan Gönül Dağı adlı TV dizisi ayrılık ve transfer haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. FOX en iyi oyuncularından birini TRT'ye kaptırdı..

TRT1'de yayınlanan Gönül Dağı Dizisinde Yeni Sezon Öncesi Oyuncu Değişikliği
Yayınlanma Tarihi : 19 Ağustos 2021 01:41

Geçtiğimiz sezon TRT1 Ekranında Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı dizileri fırtınalar koparmıştı. Gönül Dağı adlı TV dizisi ise özellikle sezonun en etkili dizilerinden olmuştu.

Reyting konusunda zirveyi kaptırmayın Gönül dağı adlı dizi 30 bölüm boyunca ekranda yer almıştı. Özellikle Kurban bayramında yayınlanan özel bölümü ise son derece büyük etki yaratmış ve seyircilerin ilgisini çekmişti.

Gönül dağı dizisi hikayesi ve oyuncu kadrosuyla ekranda uzun süre kalacak dizilerden olacağa benziyor. Dizinin başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan yer alıyor.. Diziden ayrılık ve transfer haberleri gelmeye başladı. 

Edinilen bilgiye göre diziden Serdar karakterine hayat veren Utku  Ateş ayrıldı. Gönül Dağı dizisinden ayrılan Utku Ateş'in Cam Tavanlar adlı diziye katıldığı öğrenilmişti. Gönül Dağı dizisinden ayrılan oyuncunun ise yüzü gülmedi çünkü gittiği Cam Tavanlar dizisi final yaptı.

Şimdi herkes Serdar'ın yani Utku Ateş'in Gönül Dağına geri dönmesini istiyor

İKİNCİ SEZON BAŞLIYOR

Öte yandan Eskişehir ili Sivrihisar ilçesinde çekilen dizinin yeni sezon çekimleri başlıyor. Diziye ise Serkan Kuru katıldı. Gazeteci Birsen Altuntaş adını taşıyan web sitesinde konuyla ilgili bilgiler verdi ve Serkan Kuru'nun 31.bölümden itibaren dizide doktor Kenan karakterine hayat vereceğini duyurdu. 

serkan-kuru-16-9-1578545821-880x495.jpg

Gönül dağı dizisine katılan Serkan Kuru en son 2019-2020 sezonunda Savaşçı dizisinde Ali Çekiç karakterini canlandırmıştı.. 

SERKAN KURU KİMDİR?

43 yaşında olan yakışıklı oyuncu 1978 senesinin 18 Haziran tarihinde Bursa ili İznik ilçesinde doğmuştur. Serkan Kuru ilk - orta ve lise eğitimini bu ilçede tamamlamış sonrasında ise Bursa'dan ayrılarak Balıkesir üniversitesi Endüstüriyel Elektronik Bölümü'nden okumuştur. Bahtiyar Ölmez'de Fuat karakterine hayat veren Serkan Kuru çok sayıda ünlü dizide rol almıştır. Eylül ayında ise TRT1 Ekranında yayınlanan Gönül dağı adlı dizide yer alacaktır. 

Kaynak: Televizyongazetesi -  Birsen Altuntaş - Ulusal Post