Uzun bir sürenin ardından Buse Varol yeni dizisiyle setlere geri dönüyor

Uzun bir süredir setlerden uzak kalan Buse Varol yeni dizisiyle ekrana geri dönüyor. Aynı zamanda şarkıcı Alişan'ın da eşi olan Buse Varol'un dönüşüyle ilgili Gelişmeleri Televizyon gazetesi de duyurdu...

Uzun bir sürenin ardından Buse Varol yeni dizisiyle setlere geri dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2021 16:54

Şarkıcı Alişan ile evli olan oyuncu Buse Varol annelik sevincini üst üste yaşaması nedeniyle uzun bir süredir setlerden uzaktaydı. İki çocuğunun bakımıyla ilgilenen başarılı oyuncu yeniden setlere dönecek. 

2013 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan güzel oyuncu ardından Şehrin Melekleri ve Sevda Kuşun Kanadında, Kış Güneşi, Rüya, Dostlar Mahallesi ve Payitaht Abdülhamid gibi çok sayıda dizide yer almıştı.. 


Son olarak 2018 yılında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alan Buse Varol tam dört yıllık aranın ardından tekrar setlere dönüyor.. 

Bu konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Buse Varol, hayatında her şeyin yolunda olduğunu belirterek dikkat çeken şu açıklamayı yaptı: “İki çocukla evdeyim. Yeni bir iş var, ona hazırlanıyorum. Dizi olduğunu söyleyeyim, detay veremem. Yeni başlayacak, Ocak ayında…”

Öte yandan Buse Varol, yeni dizide daha önce rol almadığı farklı bir karaktere hayat vereceğini de belirtti.

BOŞANMA İDDİALARINA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Bazı magazin sitelerinde yer alan Alişan ile ayrılacakları iddiasını da yalanlayan oyuncu, üçüncü kez anne olmayı da 5-6 yıl sonra düşündüğünü belirterek tüm bu iddiaları böylelikle çürütmüş oldu. Buse Varol'un yeni dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

Kaynak: Televizyongazetesi