Yalan Dünya'nın Selahattin'i Olgun Şimşek Yeni Dizisiyle Dönüyor

Gülse Birsel tarafından çekilen Yalan Dünya dizisinde Selahattin karakterine hayat veren Olgun Şimşek tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Süslü Korkuluk dizisiyle setlere dönüyor

Yalan Dünya'nın Selahattin'i Olgun Şimşek Yeni Dizisiyle Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 28 Ocak 2022 19:36

Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı Selahattin karakteriyle seyirciler tarafından çok sevilen isimlerden biri olan ünlü oyuncu Olgun Şimşek yeni dizisiyle setlere geri dönüyor.

Olgun Şimşek uzun bir süredir setlerden uzaktaydı.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Dizinin iddialı kadrosu ve hikayesi dikkat çekiyor. Oyuncu seçiminin sürdüğü Süslü Korkuluk dizisine peş peşe ünlü oyuncular da transfer ediliyor. O oyunculardan biri de Olgun Şimşek oldu. Olgun Şimşek'in hangi karaktere hayat vereceği ise gelen son haberle netleşti. 

SÜSLÜ KORKULUK DİZİSİNİN BAŞROL KADROSU

Çağatay Ulusoy ile Alina Boz’un başrolünü oynayacağı Süslü Korkuluk dizisinin çekimleri yakında başlıyor. tv8’de ekrana gelecek olan diziyi Cem Karcı yönetecek.

SÜSLÜ KORKULUK ADLI DİZİNİN KONUSU

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; OGM Pictures imzalı dizide Çağatay Ulusoy gelinlik diktiği genç kıza aşık olacak olan ünlü bir terziye hayat verecek.

54667e2ef6309b10e047ce05.jpg
 
Hazırlıkları tüm hızıyla süren dizide terzinin çocuk zekasına sahip babası rolü için Olgun Şimşek’le görüşülüyordu. Son gelen haberlere göre taraflar el sıkıştı.

KULÜP DİZİSİNİN YILDISIYLA GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Ulusoy hikâyede dedesi ölünce hep utandığı babasını İstanbul’a getiriyor. Babasına bir bakıcı tutuluyor. Süslü Korkuluk’un kötü adamı Dimitri için Fatih Artman ve Salih Bademci’yle görüşmeler sürüyor. Salih Bademci son olarak Netflix platformunda yayınlanan Kulüp dizisinde başrol olarak yer almıştı.