Yalı Çapkını dizisine sürpriz bir oyuncu daha.. Kadro genişliyor

Star TV'de beğeniyle izlenen Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrollerindeki 'Yalı Çapkını' dizisine yeni bir oyuncu daha katılıyor. Kadro genişlerken dizi bir yandan da izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Yalı Çapkını dizisine sürpriz bir oyuncu daha.. Kadro genişliyor
Yayınlanma Tarihi : 15 Ocak 2023 01:16

Ulusal Post - Yalı Çapkını dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Cuma akşamlarının yıldız dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisi kadrosunu genişletmeyi sürdürüyır.

Dizinin kadrosuna yeni isimler katılmaya başladı.

MENAJERİMİ ARA TAKTİĞİ

Star TV geçtiğimiz sezonda  'Menajerimi Ara' isimli TV dizisine konuk oyuncuları dahil ederek başarılı bir hamle yapmıştı.

Star TV yönetimi şimdi benzer bir hamleyi 'Yalı Çapkını' dizisi için yapıyor. Dizinin kadrosuna yeni bir isim daha konuk oyuncu olarak dahil oluyor. 

Posta.com.tr'deki habere göre;  Yalı Çapkını'nda “Sıfır Bir”, “Kanunsuz Topraklar” ve “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” gibi yapımlarla tanınan Hakan Aydın, 'Maho' karakterine hayat verecek.


Son olarak Prestij Meselesi filminde rol alan Aydın, dizide Pelin'in sevgilisi Serter'in dayısını canlandıracak.


Hakan Aydın, Yalı Çapkını’nda Ferit’e hayat veren Mert Ramazan Demir ile 2019 yapımı “I am You” filminde beraber rol almıştı.

63c30431e4bfdd34102d9bb0.jpg

YENİ OYUNCULAR KATILACAK

Öte yandan Sadık Şimşek'in derlediği bilgilere göre; Yalı Çapkını dizisinin kadrosuna yeni isimler katılacak. Oyunculuk dünyasının başarılı isimlerini 'Yalı Çapkını' dizisinin kadrosunda konuk oyuncu olarak görmeye devam edeceğiz.

Yalı Çapkını reyting başarısını devam ettirmek için anlaşılan tüm kozları kullanacağa benziyor.