Yalnız Kurt Dizisinde Dahhak Kimdir?

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yalnız Kurt dizisinde en çok dikkat çeken şeylerden biri de Yalnız Kurt Dahhak oldu. Peki kimdir Yalnız Kurt Dahhak

Yalnız Kurt Dizisinde Dahhak Kimdir?
Yayınlanma Tarihi : 29 Ocak 2022 01:00

Kurtlar vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri kadar etkili dizilerden biri de Yalnız Kurt dizisi olacak. Yalnız Kurt dizisi ilk bölümüyle yayınlandı.

Türkiye'nin yakın tarihinde yaşanmış olaylar bu dizide işlenecek.

Cinayetler ve siyasi olaylar. Aynı zamanda darbeler ile terör örgütleri gibi konular da işlenecek. Yalnız Kurt dizisinde büyük fırtınalar kopacak.

Dizinin son tanıtımında Fettah Dahhak ön plana çıktı. 

Herkes Fettah Dahhak kimdir araştırılmaya başlandı? 

Yeniçağ gazetesinde yayınlanan bir haberde Fettah Dahhak hakkında bilgilere yer verildi. Buna göre Amerikalılar adına ajanlık yaptığı ortaya çıkan Dahhak'ın Hint-İran mitolojisindeki anlamı da dikkat çekti. Dahhak'ın mitolojide, insan beyni yiyerek beslenen kocaman bir yılan olduğu bilgisi de yeni tanıtıma damga vurdu.

KADRO GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Yaşanmış farklı olayları konu edinerek güçlü bir senaryoyla yola çıkan Yalnız Kurt'ta aksiyon ve heyecan eksik olmuyor. Büyük bir merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han, Polat Bilgin gibi isimler yer alıyor.