Yalnız Kurt İlk Bölümde Acun Ilıcalı'nın Başına Bela Oldu

Kırmızı Oda dizisindeki kan kaybını sürdürecek gelişmeler yaşanıyor. ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt dizisi, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin sonunu getirebilir

Yalnız Kurt İlk Bölümde Acun Ilıcalı'nın Başına Bela Oldu
Yayınlanma Tarihi : 29 Ocak 2022 01:24

Kurtlar vadisi akımının bir devamı olarak gösterilen Yalnız Kurt dizisi nihayet vizyonda. Televizyon seyircileri Yalnız Kurt dizisinin konusu ve kadrosunu şimdiden çok sevdi. Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutacak olaylar bu dizide işlenecek. Cuma günleri yayınlanacak olan Yalnız Kurt dizisinin kısa sürede zirveye oturması bekleniyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ise artık Yalnız Kurt gibi iddialı bir diziyle savaşmak zorunda kalacak. 

Osman Sınav İmzalı, Merakla beklenen Yalnız Kurt dizisi 1.bölümüyle yayınlandı. ATV ekranlarında yayınlanan dizi büyük ilgi gördü. Yalnız Kurt dizisinin reytinglerde zirveye oturması bekleniyor.

Diziye ait resmi kanal 1 gün dolmadan binlerce abone elde etti.

Televizyon izleyicileri ise Yalnız Kurt dizisini nefessiz izledi.

2.jpg

Bu durum Acun Ilıcalı'nın başını ağrıtacak türden oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi son dönemde reyting kaybı yaşıyor. Bu durumu durdurmak için Erkan Petakkaya bile Sadi karakteriyle diziye geri dönüş yaptı.

Ancak Yalnız Kurt dizisi tüm dengeleri alt üst etti. 

4.jpg

Yalnız Kurt gelecek bölümlerde de zirveye oturursa Kırmızı Oda dizisindeki kan kaybı artarak devam edebilir. Böyle bir durumda dizinin erken finali bile gündeme gelebilir. Bu yüzden Yalnız Kurt dizisi deyim yerindeyse gerek Acun Ilıcalı gerekse Kırmızı Oda dizisinin başına bela oldu denilebilir.