Yargı Dizisine Yeni Bir Oyuncu Daha Katılıyor! Hikaye Yine Değişecek

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı dizisine Şükran Ovalı'da dahil oluyor.

Yargı Dizisine Yeni Bir Oyuncu Daha Katılıyor! Hikaye Yine Değişecek
Yayınlanma Tarihi : 09 Şubat 2022 00:06

Yargı dizisi başladığı ilk bölümden itibaren hikayesi sürekli olarak değişen bir bizi. İlk bölümlerde İnci'nin katili aranıyordu. Şimdi ise Engin'in katili aranıyor. Katilin kim olduğu ortaya çıktı. Ancak hikaye tıkanmak üzere. Eskisi gibi heyecan kalmadı. 

Hal böyle olunca senarist ve yapım şirketi duruma el atmaya başladı. Seyircileri etkilemek adına yeni oyuncular kadroya dahil olmaya başladı.

Kadrosunda birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı Yargı dizisine bu kez televizyon dünyasının aranan bir ismi daha dahil oluyor. 

T24'ün geçtiği habere göre; Kanal D'nin ilgi çeken dizisi Yargı'ya Şükran Ovalı, dahil oldu.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan oyuncu Şükran Ovalı, Yargı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. İzleyici karşısına ‘Derya’ karakteriyle çıkmaya hazırlanan Ovalı’nın karakteri ve hikayenin seyrini nasıl değiştireceği merak konusu haline geldi.

2817443-810x458.jpg

BAŞKA OYUNCULAR DA KATILACAK

Öte yandan Yargı dizisine yeni oyuncuların da katılacağı öne sürülüyor. Şükran Ovalı'nın diziye dahil olmasıyla birlikte hikayenin yine değişmesi bekleniyor.

Şükran Ovalı'nın da yer aldığı yeni hikaye seyirciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisi şimdiye dek 19 bölümdür ekranda. 20.bölümü Yargı dizisinin 13 Şubat 2022 tarihinde ekrana gelecek. 

YENİ BÖLÜMDE ILGAZ VE CEYLİN TUTUKLANABİLİR

61759917933ccb24d030833a.jpg

20.bölümde Ceylin ve Ilgaz'ın tutuklanabileceği düşünülüyor. 19.bölümde Niyazi'nin kumpası nedeniyle Ilgaz zor duruma düşmüş ve Pars Savcı da bu nedenle iddianame hazırlamak zorunda kalmıştı. Yekta'nın muhtemelen Ilgaz ve Ceylin'in tutuklanması için baskıya devam etmesi bekleniyor.