Yargı dizisinin başrolü, Instagram üzerinden diziye veda ettiğini açıkladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinden bir oyuncu daha ayrıldı. Daha önce Engin karakterine hayat veren Onur Durmaz diziden ayrılmıştı şimdi ise Seda karakterine hayat veren Nergis Öztürk diziye veda etti.

Yargı dizisinin başrolü, Instagram üzerinden diziye veda ettiğini açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 14 Mart 2022 15:50

Pazar akşamları ekrana gelen Yargı dizisinden bir başrol oyuncusu daha ayrıldı. Yargı dizisinde Seda Karakterine hayat veren Nergis Öztürk diziye veda etti.

41 yaşındaki başarılı oyuncu senaryo gereği İstanbul'dan İzmir'e dönmüştü. Herkes kısa süreli bir ayrılık mı diye düşünüyorken başarılı oyuncunun projeden ayrıldığı ortaya çıktı.

Nergis Öztürk ayrılık kararını Instagram hesabı üzerinden yayınladığı bir mesajla duyurdu.

sema-ergenekon.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öte yandan Yargı dizisinin yayınlanan Son bölümünde Çınar ve arkadaşları serbest bırakıldı. Ancak Serdar büyük bir hamle yaparak Çınar'ın sırrını açığa çıkarmak için Yekta ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Bu görüşmede elinde Ceylin'in babası Zafer ve Çınar'ı ilgilendiren büyük bir sır olduğunu belirtti.

Yeni bölümde Zafer'in cansız bedeni ortaya çıkacak mı çok merak ediliyor.

Öte yandan Yargı dizisinin ana karakterine en yakın isimlerden biri olan Eren komiser bıçaklandı. Eren komiser kurtulacak mı yoksa ölerek diziye veda mı edecek henüz bilinmiyor.

ÇOK SAYIDA KARAKTER DİZİDE YOKTU

Yargı dizisinin son bölümünde dikkat çeken bir gelişme daha vardı. Dizide ne Merdan karakteri ne de Makbule karakteri yoktu. Ayrıca Ilgaz'ın küçük kız kardeşi de bu bölümde yer almadı. Herkes bu üç oyuncuya ne olduğunu merak ediyor. 

İlgili Haberler