Yasak Elma dizisi oyuncusu Başka bir diziye geçiş yaptı..

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma dizisinin oyuncularından Aylin Veziroğlu ATV dizisinde yer alacak..

Yasak Elma dizisi oyuncusu Başka bir diziye geçiş yaptı..
Yayınlanma Tarihi : 24 Ekim 2021 01:28

Televizyon gazetesinin haberine göre Yasak Elma dizisinde Selin karakterini 2019 yılında canlandıran Aylin Veziroğlu hikayede kısa süre kalan isimlerden birisi oldu.

Genç oyuncu bu yıl ise Olağan Şüpheliler isimli dijital dizide DE Güneş karakterini canlandırmıştı . Şimdi de atv ekranında yedinci sezona hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden önemli bir teklif alan oyuncu, kendisine de yeni bir sayfa açmış oldu.

YENİ İSİMLER DAHİL OLDU

Yeni sezonda Uğur Yücel, Levent Ülgen ve Nurseli İdiz gibi önemli isimlerin kadrosuna dahil olduğu atv dizisi, yedinci sezonda hem hikayesiyle hem de yeni ünlü isimleri ile adeta göz dolduracak.

aylinveziroglu-yka-750x375-c.jpg

Yeni sezonla ekrana gelmeye hazırlanan dizi 26 Ekim Salı akşamı 200. bölümü ile ekranda yerini alacak alacak. Dizinin yeni sezonunda Yasak Elma oyuncularından Aylin Veziroğlu’na da teklif gittiği ortaya çıktı .

Oldukça  heyecanlı bir kadro ile yeni sezonda izleyicileri şaşırtacak olan atv dizisinde Aylin Veziroğlu’nun Nina isimli karaktere hayat vereceği öğrenildi. 

Öte yandan EDHO dizisinde Kadın oyuncu konusunda az sayıda ismin kadroda yer alması nedeniyle Aylin Veziroğlu’nun ekibe katılması önemli bir detay olarak dikkat çekmeye başladı. 

KAYNAK: TELEVİZYON GAZETESİ