Yasak Elma dizisinde hem ayrılık hem yeni oyuncu transferleri var!

FOX TV ekranında yayınlanan ve başrollerinde Eda Ece, Berk Oktay, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı 'Yasak Elma' dizisi herkesi ters köşe yapacak. Diziden yeni ayrılıklar var

Yasak Elma dizisinde hem ayrılık hem yeni oyuncu transferleri var!
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 20:12

5.Sezonuyla FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi tam 114 bölümdür ekranda fırtına koparıyor. Dizinin reytingleri her hafta bir adım daha yükseliyor. Başrollerinde oldukça iddialı isimlerin yer aldığı dizide bazı değişiklikler yaşanacak. 

Hali hazırda Eda Ece, Berk Oktay, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in başrollerinde yer aldığı dizinin ekibinde önemli değişiklikler yaşanacak.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre: Diziye beşinci sezonun başında dahil olan Yasmin Erbil konusunda büyük kriz var. Canan karakteri ile diziye katılan Yasmin Erbil'in oyunculuk performansının beğenilmediği ve kendisine sahne yazılmadığı belirtiliyor. Diziden ayrıca ayrıldığı da belirtilen Yasmin Erbil'in ilk kez oyunculuk deneyimi yaşıyor olması kendisi ve dizi için olumsuz sonuçlandı. 

Öte yandan TV100'den Birsen Altuntaş'ın duyurusuna göre Yasak Elma dizisinde iki oyuncu daha diziye dahil olacak. İki yeni karakteri şimdiden herkes çok merak etmeye başladı. 

İki yeni oyuncunun dahil olduğu bildirilirken Bu isimlerden ilki başarılı oyuncu Murat Aygen’in canlandırdığı Doğan karakterinin Arzu isimli sevgilisini canlandıran Nihan Aypolat oldu.

Başarılı Oyuncu en son Çocukluk isimli dizide Lale karakterine hayat vermişti. 

Ayrıca FOX TV'de beşinci sezonuyla ekranda olan Yasak Elma dizisine katılan ikinci oyuncu da avukat Zeliha karakterine hayat verecek olan Yeşim Alıç oldu…

Edinilen bilgiye göre Son yıllarda dizilerde yer almayan Yeşim Alıç, yeniden ekrana dönüş yapma fırsatı elde etti.

Başarılı Oyuncu daha önce de çeşitli dizi ve sinema filmlerinde rol almıştı.