Yasak Elma Dizisinde neler oluyor? Diziden bir oyuncu daha ayrıldı

FOX TV ekranlarında 5 sezondur yayınlanan Yasak Elma dizisinden peş peşe oyuncular ayrılıyor. Bu kez de Ece Dizdar'ın ayrılacağı öğrenildi.

Yasak Elma Dizisinde neler oluyor? Diziden bir oyuncu daha ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 19 Ocak 2022 02:34

FOX TV'nin en önemli dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinden hayranlarını üzecek bir haber daha geldi. 5 sezondur ekran yolculuğuna devam eden diziden gelen haberler kötü. 

Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinden peş peşe ayrılıklar sürüyor. Diziden şimdiye dek çok sayıda oyuncu ayrılmıştı. Hikayeye yeni dahil oyuncular diziyi ayakta tutmaya devam etmiş olsa da yaşanan bu ayrılıklar seyircide üzüntüye yol açmıştı.

Şimdi de Yasak Elma dizisinden etkili bir karakter daha ayrılacak. Yeni oyuncuların dahil olup olmayacağı bilinmez ancak bu ayrılık dizinin hayran kitlesini bir hayli üzeceğe benziyor. Üstelik ayrılık iddiası da bizzat ünlü oyuncu tarafından da yalanlanmadı ve maalesef ayrılık doğru çıktı. 

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Berk Oktay'ın yer aldığı "Yasak Elma" dizisine geçen sezon sonu Feyza karakteriyle dahil olan Ece Dizdar diziden ayrılacak.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Medyapım imzalı dizi birçok ana karakteri veda etmesine rağmen reyting kaybı yaşamadan ekran yolculuğuna devam ediyor. Ece Erdek Koçoğlu ile Elif Turgay’ın yönettiği diziye "Yasak Elma"ya yakında yeni karakterlerin katılacağı da konuşuluyor.

Geçtiğimiz günlerde de diziye bu sezon Arzu karakteriyle dahil olan Nihan Aypolat'ın diziden ayrılacağı duyurulmuştu.