Yasak Elma dizisinden beklenmedik ayrılık! Dizinin Kadrosundan Çıkarıldı

Pazartesi akşamlarının sevilen dizilerinden Yasak Elma , 5.sezona iddialı bir şekilde devam ederken dizinin kadrosunda flaş bir ayrılık yaşandı.

Yasak Elma dizisinden beklenmedik ayrılık! Dizinin Kadrosundan Çıkarıldı
Yayınlanma Tarihi : 14 Ocak 2022 21:48

FOX TV'nin yüzü Yasak Elma dizisinin reytingleri sayesinde epey bir gülüyor. Medyapım imzalı dizinin ana kadrosunda yer alan değişiklikler diziyi yolundan şaşırmadı.

Dizi seyirci kaybetmeden yoluna iddialı bir şekilde devam ediyor. 

Yeni bölümde nefes kesen olaylar ekrana gelecek. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre fenomen diziden bir ayrılık yaşanacak. 

Diziye bu sezonda Arzu karakteriyle giriş yapan Nihan Aypolat , Yasak Elma dizisine beklenmedik bir sahneyle veda edecek. Yasak Elma dizisindeki bu ayrılık sonrasında diziye yeni bir oyuncunun daha da katılacağı öne sürülüyor.

Arzu karakterinin çıkışı hikayede beklenmedik değişikliklere yol açacak.

Öte yandan yılbaşı ve kovid arası nedeniyle Yasak Elma dizisi bir süredir ekranda değildi. Dizinin kadrosunda yer alan bazı oyuncular koronaya yakalanmıştı.

Oyuncuların iyileşmesi sonrasında Yasak Elma dizisinin çekimlerine kalındığı yerden devam edilecek.

NİHAN AYPOLAT KİMDİR?

Yasak Elma dizisinde Arzu karakterine hayat veren Nihan Aypolat'ta merak ediliyor. 1987, İstanbul doğumlu olan oyuncu Dabbe film serisi ile ismini Türkiye'ye duyurmuştu. 35 yaşında olan Nihan Aypolat 2020 yılında Kimsesizler ve Çocukluk adlı dizilerde de rol almıştı.

ULUSALPOST.COM