Yasak Elma Dizisine Katılan İki Yeni Oyuncu Dizinin Tüm Hikayesini Değiştirecek

FOX ekranlarının sevilen TV Dizisi Yasak Elma yeni sezona yakında başlıyor. FOX TV ekranlarını takip eden izleyiciler Yasak Elma'daki bu değişime şaşıracaklar

Yasak Elma Dizisine Katılan İki Yeni Oyuncu Dizinin Tüm Hikayesini Değiştirecek
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2021 18:36

 FOX Ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin yeni sezonu oldukça hareketli geçecek. Ancak diziyle ilgili bazı sorunlar var. Şahika karakterinin diziden ayrılması büyük bir boşluğa neden oldu. Bu ayrılık sonrası yerinin nasıl doldurulacağı çok merak ediliyordu..

DETAYLAR NETLEŞMEYE BAŞLADI


Yasak Elma'dan çok sayıda ayrılık yaşandı özellikle Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Şafak Pekdemir, Barış Kılıç gibi önemli yan karakterlerin de artık hikayede olmayacağı tamamen netleşmiş durumda..

YENİ İSİMLER CAN SUYU OLACAK

Televizyon  gazetesinde yer alan habere göre FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde yeni dönemin yeni isimleri olarak Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz ve Yasmin Erbil öne çıkıyorlar..

Bu karakterlerin diziye renk katması bekleniyor. Ancak Yıldız ve Ender'in haricinde kimin ön planda olacağı henüz bilinmiyor.. 

Diziye 4.sezonun başında Çağatay karakteriyle katılan Berk Oktay'ın senaristler için kurtarıcı olduğu düşünülüyor. İddialara göre yeni sezonda Çağatay fırtınası esecek. Yıldız ve Çağatay'ın arasına giren Kumru karakteri yani Biran Damla Yıldız adeta fırtınayı başka bir boyuta taşıyan isim olacak.. 

haber13517118815fe31159f41b2.jpg

FOTOĞRAF:  BERK OKTAY

Yıldız dizinin yeni sezonunda aldatılmanın vermiş olduğu hırsla Çağatay ve Kumru'dan intikam almanın yollarını arayacak. Öte yandan Kumru'nun babası Doğan karakterini de Murat Aygen canlandıracak. Biran Damla Yılmaz bilindiği gibi geçtiğimiz sezon yayınlanan Baraj dizisinde iyi bir performans ortaya koymuş ve büyük ilgi çekmişti. Yasak Elma'da da Biran Damla Yılmaz'ın yıldızının parlaması bekleniyor.. 

YENİ SEZONDA HİKAYE NASIL ŞEKİLLENECEK?

Doğan'ın şirketin tepe yönetimine geçmesi ile Ender'in de şirketi ele geçirmek için planlarını devreye koyması sezon boyunca oldukça etki edecek bir konu olacak. Ancak en çok merak edilen Yıldız aldatılmanın intikamını nasıl alacak.. 

5f383a1566a97c8699e35e5f.jpg

Fotoğraf: BİRAN DAMLA YILMAZ

Berk Oktay ve Ekibine yeni Katılan Biran Damla Yılmaz yeni sezonda ön planda çıkan isimlerden olacakken Kumru'nun arkadaşı olarak diziye katılan Canan yani Yasmin Erbil'de ilk dizi performansına Yasak elma ile birlikte adım atacak.. 

Eylül ayında yayında olacak Yasak Elma dizisinde büyük fırtınaların esmesi bekleniyor..

Kaynak: Televizyongazetesi - Ulusal Post