Yasak Elma'da Talat Bulut Şoku! Neler oluyor! FOX TV'de Talat Bulut Geri Dönüyor

Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncularından olan Talat Bulut, setlere geri dönüyor. FOX TV dizisinde Talat Bulut rüzgarı esecek. Onur Tuna'nın her an yıldızını söndürebilir..

Yasak Elma'da Talat Bulut Şoku! Neler oluyor! FOX TV'de Talat Bulut Geri Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 24 Şubat 2022 23:59

Herkes Talat Bulut yeniden Yasak Elma dizisiyle setlere geri dönecek diye beklerken, Yasak Elma dizisinin hayranlarını üzecek haber geldi.. Talat Bulut yeni dizisini buldu.. 

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinden ayrıldıktan sonra ekranlara veda eden Talat Bulut, hızlı bir geri dönüş yapacak.

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Halit Argun karakteriyle hafızalara kazınan, Talat Bulut yine tercihini FOX TV'den yana kullandı.

Talat Bulut bu kez Yasak Elma dizisiyle değil aynı kanalda yayınlanan Mahkum dizisinde seyirci karşısına çıkacak.

Haber7 tarafından duyurulan habere göre; Talat Bulut, Mahkum dizisiyle ekranın tozunu attıracak.

attachment-52207-2-b92c6ed4da0f4109eb8261470ccacedb-1636697114.jpg

Talat Bulut, Mahkum dizisinde Sinyor karakterine hayat verecek. İddialı oyuncunun canlandıracağı bu karakterle büyük fırtınalar estirmesi bekleniyor.

Hatta magazin yorumcularına göre Onur Tuna'nın dizideki en büyük rakibi Talat Bulut olacak ve Onur Tuna'nın yükselişini belki de Talat Bulut durdurmuş olacak.

MANŞETLERDEN DÜŞMÜYOR

Öte yandan Talat Bulut'un bu transferi çok sayıda yayın kuruluşu tarafından da haberleştirildi. Mynet haber sitesi, Gazeteci Birsen Altuntaş'ın transfer haberine yer vererek Talat Bulut'un setlere dönüşünü duyurdu.

YENİ İSİMLER KATILACAK

Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya'nın yer aldığı Mahkum kadrosunu güçlendiriyor. 

25176fb5-2aff-4f9b-8fec-9b492724b237.jpg

Talat Bulut'un ardından Mahkum dizisine yeni oyuncuların da dahil olması bekleniyor. Mahkum dizisi özellikle Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisine rakip olarak ekrana getirilmişti. Son dönemde Yargı dizisi kadar olmasa da en iddialı seyirci kitlesine sahip dizilerden biri olarak gösteriliyor.. 

Öte yandan Talat Bulut ve Onur Tuna, daha önce de Yasak Elma dizisinde rol arkadaşlarıydı..