TV100 Ekranında gerilim! Okan Bayülgen Gülben Ergen'i çileden çıkardı!

TV100 Ekranında gerilim! Okan Bayülgen Gülben Ergen'i çileden çıkardı!

Okan Bayülgen'in sunduğu Nokta programına katılan Gülben Ergen çileden çıktı. Bayülgen soruları ile Ergen'i bombalarken Gülben Ergen de aşağıda kalmadı.

Gülben Ergen katıldığı programa çıktığına pişman oldu. Okan Bayülgen'in sunduğu nokta programına katılan Gülben Ergen, hayatı ile ilgili özel sorulara cevap verdi. Ancak Bayülgen'in bir kaç ifadesi Ergen'i çıldırtmaya yetti.

Gülben Ergen, TV100'de yayınlanan Okan Bayülgen'in sunduğu Nokta programına katıldı. Ergen Bayülgen tarafından bombardımana tutulunca sinirlendi. Bayülgen'in özellikle "seni aramızda istemeyiz" sözüne karşı çıkan Ergen, beni aranıza almak için takla atarsınız dedi.

Sanatçılar arasında kamplaşma var

Bayülgen konuğu olan Gülben Ergen'e Zuhal Olcay gibi, Leman Sam gibi bazı sanatçıların yaptığını yapmak istediğini düşündüğünü belirtti. Bayülgen'e göre Gülben Ergen'e kimse bunun için izin vermez. Çünkü sanatçıların içerisinde bir kamplaşma, bir ittifaklaşma olduğunu dile getiren Bayülgen, Ergen'e karşı çok sert konuştu. Lafını esirgemeyen Bayülgen, Ergen'e bahsettiği kamplaşmanın siyasi değil, başka bir kamplaşma türü olduğunu da belirtti.

Seni aramızda istemeyiz

Okan Bayülgen, aynı kafadan ve aynı okuldan mezun olan kişilerin bir araya gelip Ergen'i aralarında istemeyeceklerini dile getirirken "senin gibi bir tipi1 sözlerini kullandı. Ergen ise Bayülgen'in lafını keserek tepkisini kustu.

Beni aranıza almak için takla bile atarsınız!

Gülben Ergen Bayülgen'in sözlerine çok büyük tepki gösterdi. Ergen Bayülgen'in sözlerini bitirmesine izin vermeden araya girdi ve kendisini aralarına almak için takla atar ancak belli etmezsiniz şeklinde tepki gösterdi. Aralarına girerek muhabbet etmek için bayılacaklarını iddia eden Ergen, Bayülgen'e tepki gösterdi.

İlgili Haberler