TV8 yine karıştı! Survivor'da Acun'u çileden çıkaracak bomba ifşa!

TV8 yine karıştı! Survivor'da Acun'u çileden çıkaracak bomba ifşa!

TV8'de yayınlanan Survivor Türkiye'de bu yıl olaylar bitmiyor. Yaşanan sakatlıklar ve diskalifiyenin ardından şimdi de bir yarışmacıya dair ilginç bir ifşa ortaya çıktı.

Survivor programlarının öncesinde ve sonrasında TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama programında yaşanan olaylara dair yorumlarda bulunan Panorama yorumcuları farkında olmadan bir olayı ifşa etti.

Program yorumcuları yayınlanan bölüm fragmanına ithafen yarışmacılardan Batuhan Karacakaya'nın gönüllüler takımına geçeceği söylendi.

Tüm dengeleri alt üst edecek yorumları yapılan Aşk-ı Memnu dizisinin Bülent'i Batuhan karacakaya, takım içerisinde yaşananlara dair bir açıklama yapmış ve programda bu konuya ilişkin yorumlar yapılmıştı. Batuhan Karacaka'nın gönüllüler takımına geçeceği söylemleri üzerine sosyal medya üzerinde çok sayıda Batuhan fanı bu konuya dair yorum yaptı.

Farkında Olmadan İfşa Ettiler

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye programı bu yıl oldukça olaylı. yarışma başlayalı henüz 1 ay bile olmadı ancak çok sayıda sakatlıklar yaşandı ve bunlardan diskalifiye ile sonuçlananlar dahi oldu. Ancak yarışmacılardan Batuhan Karacakaya ile ilgili sunucular öyle bir şey söylediler ki farkında olmadan yarışmacıyı ifşalamış oldular.

Survivor Panarama programında yarışmacılar hakkında değerlendirmelerde bulunan program sunucuları kimsenin bilmediği bir gerçeği ortaya çıkardı. Survivor programı yayınlanmadan önce ve sonrasında televizyon ekranlarına gelen ve Survivor hakkında değerlendirmelerde bulunan program sunucuları farkında olmadan bir yarışmacıyı ifşalamış oldular.

Programda, Aşk-ı Memnu dizisinde Bülent rolünü oynayan Batuhan Karacakaya'nın gönüllüler takımına geçeceğini söyleyen program yorumcuları, Batuhan'ın gönüllüler takımına geçince tüm dengelerin alt üst olabileceği yorumlarını yaptı.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Survivor'un yeni bölüm programında konuşmasına yer verilen Batuhan'ın, ünlüler takımında gruplaşma başladığını ve takım arkadaşlarının kendisine karşı tavır takındığını ifade etmişti. Yayınlanan yeni bölüm fragmanının ardından, program izleyicileri Batuhan'ın takım içerisinde yalnız bırakıldığı yorumlarında bulunmuştu.

Bunun üzerine Panorama programında Batuhan ile ilgili yorum yapan Panorama yorumcuları, Batuhan Karacakaya'nın başarılı bir yarışmacı olduğunu ve Survivor'da yürüyecek çok yolu olduğunu ifade ettiler. Gönüllüler takımına geçtikten sonra Batuhan'ın eski günlerine dönüş yapacağını ve tüm dengeleri alt üst edeceğini ifade eden yorumcular, Batuhan'ın gönüllüler takımına geçeceğini de ekranlardan tüm Survivor izleyicisine duyurmuş oldu.

İlgili Haberler