TV8'de ünlenen Masterchef Güzide yine gündeme oturdu! Evini Paylaştı Herkes küçük dilini ısırdı

TV8'de ünlenen Masterchef Güzide yine gündeme oturdu! Evini Paylaştı Herkes küçük dilini ısırdı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye isimli yemek yarışmasının geçtiğimiz yıl ki kadrosunda bulunan Güzide Mertcan'ın yarışma esnasında evi il ilgili görüntüler yayınlanmış ve oldukça tepki çekmişti. O evi satıp başka bir eve geçen...

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye isimli yemek yarışmasının geçtiğimiz yıl ki kadrosunda bulunan Güzide Mertcan'ın yarışma esnasında evi il ilgili görüntüler yayınlanmış ve oldukça tepki çekmişti. O evi satıp başka bir eve geçen MasterChef Güzide'nin yeni evi de olay oldu.

Eski Büyük Evimi Sattıktan Sonra

Takipçileri ile sosyal medya üzerinden yaptığı yayınlar vasıtası ile iletişim kuran Güzide Mertcan, Yeni evini Youtube'da yayınlayınca yine gündem oldu.

"Sizlere bu videomda, bu güne kadar gelen binlerce mesajın ardından, eski büyük evimi sattıktan sonra , satın alarak tadilatını yaptırdığım yeni evimi göstermek istedim." notu ile paylaşan Güzide, yeni evi ile de tepki çekti.

 İşte Güzide Mertcan'ın çok merak edilen o evi;

21898.jpg

Youtube yayınındaki konuşmasına şu şekilde devam eden Güzide;

"Sizlerle birlikte birçok video çektik. Bazıları içerik olarak öylesine hazırlanmıştı ama bazıları ilgi çekti. Fakat her zaman en çok ev ile ilgili videolar ilgi gördü ve her zaman yeni evimi merak eden arkadaşlarımız yoğunlukta oldu. Elbette ki bunun talep ediliyor olması evlerimi sizlere göstermek zorunda olduğum anlamına gelmiyor. Ama bu talebin kökenine inebiliriz. Sizlere bu videomda en son evimi tanıtacağım. Henüz taşınmadık. Taşınır mıyız orası da belli değil çünkü; sevgili eşim fabrikasını İstanbul Yeşilköy'deki serbest bölgeye yapmaya karar verdi. Maalesef mesafe biraz uzak ve belli ki yakın bir gelecekte bize yeni yollar yeni evler göründü." diyerek evi dolaşan ve içinde dolaşan Güzide Mertcan'a tepki yağdı. Bazı takipçileri Mertcan'ı görgüsüzlükle suçladı.