Tv8'de Yayınlanacak Survivor'da Kriz Yaşanıyor! Acun Ilıcalı Acı Haberi İletti...

Tv8'de Yayınlanacak Survivor'da Kriz Yaşanıyor! Acun Ilıcalı Acı Haberi İletti...

TV8'in her hafta gündeme bomba gibi düşen olaylara sahne olduğu Survivor yarışmasında kriz var. Seyircileri şok edece haberi Acun Ilıcalı iletti. Survivor yarışmasında büyük kriz yaşanacak...

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasında kriz yaşanacak. Acun Ilıcalı, açıklamayı yaptı, izleyiciler ve yarışmacılar şaşkınlık yaşadı. Adada yaşanan gerginlik ne ile sonuçlandı?

Survivor yarışması hız kesmeden devam ediyor. TV8'in reyting rekorları kıran programında her hafta farklı bir gerginlik yaşanırken izleyiciler ekrana kitleniyor. Survivor'da yaşanan büyük gerginlik ise bu hafta yayınlanacak bölümde netliğe kavuşacak.

Konsey toplandı

Yeni sene ile başlayan Survivor yarışmasının 10. bölümü 21 Ocak saat 20.00'da ekranlarda olacak. Survivor'ın yayınlanan fragmanında ise gerginlik dolu anlar seyirciye kesit halinde aktarıldı. Ada'nın acil durum konseyinin toplandığı görüntüler ise herkeste merak konusu oldu. Ilıcalı'nın sözleri de herkesi korkutmaya yetti...

Acun Ilıcalı toplanan konseyde konuşma yaptı. Sizin sağlığınız hepimiz için en önemli şey diyen Ilıcalı, "gerçekten çok üzücü bir durum" derken neyi kast ettiği fragmanda gösterilmedi. Yapabilecekleri bir şeyin maalesef olmadığını dile getiren Ilıcalı, neyin kötü haberini verdi?

Duygu ile alakalı olabilir

Önceki bölümde sağlık problemi yaşayan Duygu ile alakalı olarak bir haber bekleniyor. Sembol oyununda parkurda yarışan Duygu, talihsiz bir düşüş yaşadı. Belinin döndüğünü haykıran yarışmacı acılar içinde kıvranırken izleyenlerin içini acıttı. 

Belini hissedemediğini dile getiren yarışmacı izleyenleri de takım arkadaşlarını da çok korkuttu. Belini parkura çarpan yarışmacıya olay yerinde Doktor Metin Kuş ve sağlık ekibi müdahale etti. Acısı yüzünden okunan yarışmacı sağlık ekiplerinin müdahalesi ile ambulansa taşındı ve hastaneye kaldırıldı.