TV8'de yayınlanan Survivor Yarışması ile ilgili büyük ifşa! Yarışmacı Batuhan Karacakaya gidiyor mu?

TV8'de yayınlanan Survivor Yarışması ile ilgili büyük ifşa! Yarışmacı Batuhan Karacakaya gidiyor mu?

TV8'de yayınlanan Survivor Panaroma'dan büyük bir ifşa ortaya atıldı. Sevilen yarışmacı Batuhan Karacakaya gidiyor mu? Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i hakkında ilgi çeken gelişme. Herkes çok şaşırdı, Karacakaya ayrılıyor mu?

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında tüm kartların yeniden dağıtılmasına neden olacak hamle! Duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. İşte o iddia!

Survivor yarışması senelerdir ekranlarda temposunu düşürmeden yayınlanmayı sürdürüyor. İlk Survivor yarışmasın Kanal D ekranlarında Pelin Akat'ın yapımcılığında ekranlara gelmişti. Çok sevilen yarışma uluslararası formatla geri dönmüş ve Yunanistan ile Türkiye kapışması yaşanmıştı. 2006 senesindeki yarışmayı Türkiye'nin temsilcisi Derya Durmuşlar kazanmış ve evlerde heyecanla yarışmayı izleyen Türk halkını sevinç çığlıklarına boğmuştu. 2011 senesinde ise Durmuşlar'ın ölüm haberi ile herkesin yüreği dağlanmıştı. 

Uzun senelerdir yayınlanan yarışma ile pek çok insan hikayesine tanık olmamızı sağlayan yarışma bu sene de her yıl olduğu gibi pek çok iddia ve haber ile gündemdeki yerini koruyor.

Survivor yarışmasında bu sefer yer alan iddia ilk kez bu kadar büyük

TV8'de yayınlanan temposunu düşürmeyen yarışma Survivor Panaroma'da büyük gerginliğe yol açacak bir ifşa yapıldı. İddialara göre Ünlüler takımında olan oyuncu Batuhan Karacakaya, Gönüllüler takımına geçecek!

Batuhan Karacakaya Karşı Takıma Geçecek İddiası!

TV100'de yayınlanan bir habere göre Aşk- Memnu'nun Bülent karakteri ile hatırlanan oyuncu Batuhan Karacakaya Survivor yarışmasında dışlandığını öne sürdüğü için gönüllüler takımına geçebilir. Batuhan Karacakaya pek çok kez kendi takımındakiler tarafından dışlandığını ve kendisinin arkasından konuşulduğunu dile getirmişti. Yer alan iddialara göre ise Karacakaya takımını değiştirerek Gönüllüler tarafına geçecek.

Survivor yarışması bazı yaralanmalar ve ayrılıklar ardından tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Duygu'nun parkurda düşerek belini çarpması sonucunda hastaneye kaldırılmıştı. Ardından Acun Ilıcalı acil durum konseyini toplayarak büyük bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamaya göre ise doktorların açıklamasına istinaden oyuncu Cemal Hünal diskalifiye edilmişti. Yaşanan üzücü olaylar sonrasında ilginç bir haber de Batuhan Karacakaya'dan geldi.

"Üstüme geliyorlar"

Karacakaya, adadaki arkadaşları tarafından yalnız bırakıldığını ve arkasından konuşulduğunu dile getirmişti. Karacakaya son olarak takım arkadaşlarının kendisi hakkında çok ufak meseleler sebebiyle üstüne geldiklerini dile getirmiş ve yakında çok sinirlenerek patlayabileceği sinyalini vermişti. Ancak yayınlanan haberlere göre bu anlaşmazlıklar nedeniyle çözüm yolu için başka bir ihtimal tercih edildi. İddialara göre Karacakaya Gönüllüler takımına geçecek.

Karacakaya'nın Ünlüler grubuna veda eder Gönüllüler takımına geçmesi ise dengeleri bozacak. Konuyla ilgili iddialara herhangi bir onay ya da ret cevabı henüz gelmedi.

İlgili Haberler