TV8'de Yayınlanan Survivor Yarışmasındaki Elenen İsim Gündemi Bırakmıyor! Bakın Hakkında Neler Söylendi?

TV8'de Yayınlanan Survivor Yarışmasındaki Elenen İsim Gündemi Bırakmıyor! Bakın Hakkında Neler Söylendi?

TV8'de Survivor 2021 fırtınası tam gaz esmeye devam ederken elenen isim gündemden düşmüyor. Takım arkadaşları bile arkasından konuşmaya devam ediyor. Olaylar büyüyecek gibi dururken bakın son yorumu kim yaptı?

TV8'!de yayınlanan Survivor yarışmasından elenen isim Ünlüler grubundan Hayrettin olmuştu. Ünlü komedyen yarışmadan elenmiş olsa da gündemden düşmek bilmiyor. Takım arkadaşları Hayrettin hakkında bakın neler neler söyledi?

Survivor 2021 yarışmasında sular durulmuyor. Son oyunda ünlüler takımından veda eden isim Hayrettin olmuştu. Hayrettin'in elenen isim olması hem ekran başındaki izleyiciyi hem de takımdaki bazı isimleri şok etmişti. Elenen komedyenin adadaki yakın arkadaşından ise büyük sitem geldi. Adada elenmesi gereken başkalarının olduğunu dile getiren Barış Özbek, bakın neler söyledi?

Hak etmiyordu

Takım arkadaşı Hayrettin'in adadan ayrılan isim olması ile duygusal zamanlar yaşayan Barış Özbek, adadan yanlış kişinin gönderildiğini dile getirdi. Survivor 2021'e veda eden isim Hayrettin'in ardından çok üzülen Barış Özbek, bir röportaj verdi. Eski futbolcu olan Barış Özbek, elenen Hayrettin'in Ünlüler takımına olan faydalarını dile getirdi. Özbek Hayrettin'in çok temiz bir kalbi olduğunu, kendisi ile birleşmeye gitme hedeflerinin olduğunu açıklamalarına ekledi. Hayrettin'in asla elenen isim olmaması gerektiğinden bahseden eski futbolcu, Ünlüler takımında Hayrettin'in büyük rol oynadığını söyledi.

"Çok yancı var" dedi, gözyaşlarını tutamadı

Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler takımında olan Barış Özbek, yarışmadan ayrılan Hayrettin'in bunu hak etmediğini düşündüğü için verdiği röportajda gözyaşlarını tutamayarak ağladı. Herkesin yarışmada hayat mücadelesinde olduğunu dile getirirken, Survivor yarışmasında Hayrettin'in önemli bir yeri olduğunu ifade etti. Hayrettin'in yemek yapılacağı zaman, kimse odun toplamazken odun toplamaya gittiğini açıklayan Özbek, kimse Hayrettin'in yancı olduğunu düşünmesin dedi. Survivor Barış, Hayrettin'in elenmemesi gereken kişi olduğunu açıkladığı röportajında, ünlüler takımında çok fazla "yancı" olduğunu öne sürdü. Eski futbolcu Barış Özbek, adada güçlü kişilerin sırtına yaslanmış olan çok kişi olduğunu öne sürerek Hayrettin'in gitmesinin haksızlık olduğuna işaret etti.