TV8'de yayınlanan Survivor'da şok iddia! Tekme tokat kavga çıktı. Diskalifiye mi Geliyor?

TV8'de yayınlanan Survivor'da şok iddia! Tekme tokat kavga çıktı. Diskalifiye mi Geliyor?

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında büyük bir kavga yaşandığı iddia ediliyor. Ünlüler takımında bulunan Çağrı Atakan ile Gönüllüler takımında yer alan...

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında büyük bir kavga yaşandığı iddia ediliyor. Ünlüler takımında bulunan Çağrı Atakan ile Gönüllüler takımında yer alan Yiğit Poyraz'ı tekme tokat dövdü mü?

Survivor Türkiye ünlüler takımında yarışan oyuncu Çağrı Atakan ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Atakan, gönüllüler yarışmacısı olan ve geçtiğimiz haftayı aldığı SMS oyları ile 1. tamamlayan Yiğit Poyraz'ı tekme tokat dövdüğü iddia edildi. 

Öfke Kontrolü Yok!

Survivor'da yarışmaya başlamadan önce Show TV'de yayınlanan Çukur isimli dizide Remzi karakterini canlandıran ve "Ekmeğimin Peşindeyim" cümlesi ile hafızalara kazınan Çağrı Atakan. Sosyetik güzel Eda Taşpınar ile kısa süreli bir ilişki yaşamış ve bu ilişkide Taşpınar' a şiddet uyguladığı için ayrıldıkları iddia edilmişti. Çevresince öfke kontrolü olmayan biri olarak tanımlanan Atakan'ın başka bir yarışmacıyı gerçekten dövüp dövmediği ise yayınlanacak bölümde belli olacak.

Diskalifiye Edilirse Ne olacak?

Daha önce Survivor'da yarışan ve şiddet uyguladığı gerekçesiyle diskalifiye edilen yarışmacılar var. Peki, Çağrı Atakan'ın diskalifiye edilmesi halinde neler olacak?

Geçtiğimiz hafta gönüllüler takımından bir yarışmacı elendiği için Atakan'ın elenmesi durumunda sayılar eşitlenecek ancak Reşat'ın ayağının kırık olması sebebiyle yarışmaya devam edip etmeyeceği henüz belli değil. Reşat yarışmaya devam edemezse takımlarda sayı olarak yine ünlüler üstün konuma gelecek. 2021'e oldukça hızlı başlayan Survivor yarışmasında ilerleyen bölümlerde neler olabileceği ise merak konusu oldu..

Çağrı Atakan Kimdir?

Hakkında fazla bilgi bulunmayan Arslan 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi mezunu ve 2018 yılında yayınlanan Şahin Tepesi dizisi ile ekranlarda yer almaya başladı.

İlgili Haberler