TV8'in efsane patronu Acun Ilıcalı Yeni Uçak Satın Aldı Uçağın Fiyatı Duyanlara Dudak uçuklattı

TV8'in efsane patronu Acun Ilıcalı Yeni Uçak Satın Aldı Uçağın Fiyatı Duyanlara Dudak uçuklattı

Türk Medyasının Efsane isimlerinden Acun Ilıcalı satın aldığı uçağın fiyatıyla gündeme oturdu. İşte o rakam

Mesleğe Muhabir olarak başladı. Onu Acun Firarda gibi programlarla tanıdık. Show TV ve Star TV gibi televizyonlarda çalışıp adından söz ettiren ve uyarladığı programlarla reyting rekorları kıran Acun Ilıcalı ardından TV8'i satın alarak medya patronluğuna yükseldi.

İşte böylesine hızlı bir yükselişi olan Acun Ilıcalı Efsanesi de başlamış oldu. Yaptığı programlar böylesine rekor kıran Acun Ilıcalı lüks hayatıylada dikkat çekiyor

Şimdilerde ise Aldığı uçakla gündeme geldi.

Hürriyet gazetesi konuyu haberleştirmiş:

Hürriyet'ten Uğur Cebeci'nin haberine göre; ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, uzun mesafe uçuşları için uçak satın aldı. 'Survivor' çekimleri nedeniyle sık sık Dominik'e giden Ilıcalı, aktarma yapmak istememesi nedeniyle Challenger 605 tipi özel jetini değiştirme kararı aldı.


Ünlü televizyoncu, 16 yolcu kapasiteli Kanada imalatı Global Express XRS 2012 model uçağı Amerikalı bir şirketten 13 milyon dolara (99.5 milyon TL) satın aldı.


Ilıcalı, düşük uçuş saatine sahip olan uçakla Dominik Cumhuriyeti-Türkiye arası direkt uçuş yapabilecek. Yenisi 45 ila 50 milyon dolar arasında olan uçağı televizyoncu, çok daha uygun bir fiyata alıp kâr elde etti.

En Yeniler