TV8'in Kırmızı Oda dizisine Erkan Petekkaya katıldı! Hikayesi herkesi şaşkına çevirecek

TV8'in Kırmızı Oda dizisine Erkan Petekkaya katıldı! Hikayesi herkesi şaşkına çevirecek

TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisine efsane oyuncu Erkan Petekkaya katıldı' Hikayesi ile herkesi şaşkına çevirecek bir karakteri canlandıran Petekkaya önümüzdeki bölüm ekranlarda boy gösterecek. Bakın karakterin hikayesi ne...

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya Kırmızı Oda dizisinde "Delikanlı Sami" karakterine hayat verecek. Ünlü oyuncunun sevilen diziye katılması hayranlarını çok mutlu etti. Karakterinin hikayesi ise herkesi şaşkına uğrattı...

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya özellikle rol aldığı karakterlerle bir dönem çok fazla gündeme gelmişti. öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Ali Kaptan karakteri ile tanınan oyuncu, genel olarak Doğulu mafya babası karakterlerine can verdiği için bir dönem çok eleştirilmişti. Ancak Kırmızı Oda'nın kadrosuna dahil olan Petekkaya'nın canlandıracağı karakter ile çok farklı bir hikayeye aracılık edeceği tahmin ediliyor.

Yıldız geçidi gibi

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya Kırmızı Oda'nın kadrosuna dahil oldu. Başrollerinde Binnur Kaya ve Tülin Özen gibi güçlü oyuncuların bulunduğu diziye Erkan Petekkaya da dahil oldu. Diziye katılan her oyuncunun farklı bir hikayesi bulunuyor. Bu şekilde kendini devam ettiren dizi büyük ihtimalle yıldızlar geçidine dönecek. Daha önce de Sezin Akbaşoğulları, Aslıhan Gürbüz ve Burcu Biricik gibi ünlü isimleri ağırlayan dizinin son konuğu ise Erkan Petekkaya oldu. Dizi düşmeyen temposu ile her yeni gelen karakteriyle seyirciye ilk bölümde yaşattığı heyecanı tekrar tekrar yaşatıyor.

"Delikanlı Sadi"

Kırmızı Oda'nın kadrosuna bir isim daha dahil oldu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya da dizi kadrosunda göründü. Erkan Petekkaya bir sonraki bölümün fragmanında boy gösterirken dizide canlandırdığı karakterin adının "Delikanlı Sadi" olduğu öğrenildi. 

Fragmanda Korku Dolu Gözler

Fragmanda Manolya Psikiyatri Merkezi'ne siyah bir jeepin yaklaştığı görülürken arabadan inen kişinin Erkan Petekkaya olması görenlerde şok etkisi yarattı. Petekkaya'nın karakteri fragmanda hiç konuşmazken üzerinde taşıdığı silah ise hem Doktor Hanım'ı hem de Doktor Piraye'yi korkutuyor. 

Mafya Babasının Hikayesini Herkes Merak Ediyor

Erkan Petekkaya canlandıracağı mafya babası karakteri ile çok farklı bir hikayeyi seyirciye aktaracak. Dizinin yirmi ikinci bölümünde görünecek olan Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Delikanlı Sadi karakteri şimdiden merak konusu oldu.