TV8'in ünlü yarışması Survivor'ın birincisi Cemal Can Cansever gündemden düşmemeye niyetli! O piyasaya da el attı!

TV8'in ünlü yarışması Survivor'ın birincisi Cemal Can Cansever gündemden düşmemeye niyetli! O piyasaya da el attı!

TV8'in ünlü yarışması Survivor galibiyetinin ardından köşeye çekilmeyen Cemal Can Cansever, o piyasaya da el atacak. Çok özel açıklamalarda bulunan Cansever, herkesin takdirini şimdiden kazandı!

Hürriyet'ten Hakan Gence'ye söyleşi veren Survivor galibi Cemal Can Cansever, geçtiğimiz günlerde müzik piyasasına ayak bastığını açıklamıştı. O Ses Türkiye'nin yılbaşı gecesinde şarkı söyleyerek büyük beğeni toplayan Cansever, çok özel açıklamalarda bulundu!

Tüm kalıpları yıktı!

Survivor birincisi olarak tüm kalıpları yıkan Cemal Can Cansever, hayatı ile ilgili çok özel ayrıntıları paylaştı. Hakan Gence'ye konuşan Cansever, survivor'da kaslı ve sporcuların birinci geldiği algısını yıkarak farklı imajı ile gönüllere taht kurdu. Survivor'ın ardından youtube kanalında da aktif olan Cansever, hayranları ile iletişim halinde. Ancak bugünlere kolay gelmediğini belirten Cansever, dört sene art arda survivor'a başvurmuş. 

Daha önce seçilmediğini ve bunun yanında sahne korkusu olduğunu açıklayan Cansever, kendisini alıştırmak adına DJ'lik eğitimi aldığını belirtti. Şuanda da hayalini yaşayan Cansever, Aleyna Tilki ile birlikte Exxen platformunda yayınlanan "Bu Benim Masalım" müzikalinde oynuyor. 

"Pop müziğin aranan kanı bulundu"

Bugüne kadar pop müziğe olan ilgisi ile kendisini hep sahnede hayal ettiğini açıklayan oyuncu, yakında çıkacak olan şarkısı ile gündemi sallayacak. Söyleşi verdiği Hakan Gence'ye göre ise Cemal Can Canseven, pop müziğin aranan kanı... 

Kendini dört yıl sonra evli ve çocuklu gören Canseven, bir sonraki hayalinin de çok çocuklu bir aile babası olmak olduğunu açıkladı. Çok fazla çalıştığını ancak bir şekilde insanları mutlu ederek motive olduğunu dile getiren Cansever, yeni çıkacak şarkısının Sinan Akçıl tarafından yazıldığını açıkladı.

İlgili Haberler