Uğur Motorlu Araçlar’da 2016 Hazırlıkları Tamamlandı

Uğur Motorlu Araçlar’da 2016 Hazırlıkları Tamamlandı

“Sadece motosiklet değil, yedek parçadan aksesuara kadar motosiklet kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan UMA, “2016 Yılı UMA Bayiler Toplantısı”nı geniş katılımlı bir organizasyon ile Antalya’da gerçekleştirdi.

Motosiklet sektörünün lideri Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA), her yıl düzenlediği  “Bayi Toplantısını” yurtiçi ve yurtdışından katılan iş ortakları ile 9-12 Kasım tarihleri arasında Antalya Rixos Sungate Otel’de gerçekleştirdi.

Uğur Motorlu Araçlar’ın yöneticileri yaptıkları konuşmalarda;  UMA’nın kurulduğu günden bu güne motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda oluşan geniş ürün gamı, başarılı müşteri ilişkileri yönetimi ile, ilkeli duruşundan ödün vermeksizin, 2016 yılında da müşterilerinin yanlarında olacaklarını belirtti.

img_6023_8d3c1.jpg

Toplantıda, “UMA” çatısı altında bir araya getirilen Mondial, Kymco, CF Moto, ve E-Mon markalı motosiklet, ATV, UTV ve E-Scooter ürünlerindeki yenilikler tanıtılırken, motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarının çözümüne yönelik geliştirilen UMA’nın 2016 stratejileri iş ortakları ile değerlendirildi.

UMA’nın kendi alanında pazar lideri markası Mondial’in, 2016 yılında ürün gamına dahil edeceği yeni modelleri toplantıda büyük ilgi gördü. Özellikle CG ürün grubunda alışılmışın dışına çıkarak Black, Silver ve Gold olmak üzere 3 farklı renkteki modelleri göz doldurdu. Bütüne odaklanılarak geliştirilen yeni CG serisi, performansı ve görselliğiyle ilgi odağı oldu.

Güçlü şasisi ve ergonomik yapısıyla kısa mesafeli ulaşımlarda kullanıcısına rahatlık sağlayacak yeni “Mondial 100 NT” modelini ve klasik scooter severlerin gözdesi Mondial 125 ZNU’nun yeni kırmızı-beyaz rengini scooter grubunun 2016 yenilikleri olarak tanıtıldı.

Touring sınıfının güçlü temsilcisi 125 MH Drift’in güçlendirilen yeni modeli 150 MH Drift, 10,5 kw yüksek performanslı üstten eksantrikli, balansörlü motor yapısı ve estetik görüme sahip EURO 3 normlarına uygun egzoz tasarımı ile toplantıda beğenilen ürünler arasında yerini aldı.

Aynı segmentin bir diğer yeni üyesi 150 MH Adventure, yüksek yol tutuşu sağlayan lastik yapısı, 17” jantları ve yeni dizayn far aydınlatmaları ile katılımcılardan tam not aldı.

Cross sınıfında ise motor gücü artırılan, 200 cc segmentindeki yeni modeli “X-Treme Max 200” cross severlerden büyük beğeni toplaması beklenen bir diğer ürün olarak görücüye çıktı.

Dünyanın büyük scooter üreticilerinden biri olan KYMCO’nun şehir kullanımı için tasarlanmış ve güçlendirilmiş; yeni “G-Dink 250”, “Like 125”, “Agility 200i 16+” modelleri ve “Xciting 400i’nin “ABS’li” modeli tanıtılan ürünler arasında yer aldı.

2011 yılından bu güne UMA güvencesi ile Türkiye yollarına çıkan; UTV, ATV ve Naked modelleri ile ün yapmış CF Moto’nun tanıtılan yeni ürünleri ise şimdiden çok konuşulmaya başlandı bile.

Toplantıda tanıtımı yapılan CF Moto 150 NK touring modeli benzersiz tasarımı ve yüksek motor performansı ile tüm konukların ilgi odağı olmayı başaran bir diğer önemli model oldu.

Yapılan tanıtımlarda, ATV ürün grubuna 2016 yılında dahil edilecek C-Force 450, C-Force 800 ve C-Force 550 katılımcılardan tam not alırken; UTV sınıfından Z-Force 550, Z-Force 800 Ex ve U-Force 550 ürünleri tasarımlarıyla göz doldurdu.

“E-Mon” markasının 2016 bayi toplantısında tanıtımı yapılan yeni ürünleri ise; kişisel geziler, kurye ve yük taşımacılığına yönelik çözüm sunan çevreye duyarlı elektrikli ürünlerdi.

Uğur Motorlu Araçlar  Genel Müdür’ü Faysal Takmaklı yaptığı konuşmada; “ UMA Ailesi” olarak Türkiye’deki motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde ele aldıklarını, pazarda sadece motosiklet değil, yedek parça, servis ve aksesuar ihtiyacının önemli bir bölümünün de UMA Ailesi tarafından karşılanmasını başarmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Konuşmasının devamında, iş ortakları ve kullanıcılarıyla birlikte hayatın “UMA” ile akmaya devam etmesi için çalışacaklarını, aynı zamanda “Çalışarak, üreterek marka ve ürünlerinin arkasında, müşterilerinin yanında olacaklarını bildirdi. Takmaklı, konuşmasının son bölümünde, özverili çalışmaları ve katkıları dolayısıyla tüm iş ortaklarına teşekkür etti.

Son olarak, motosiklet severler için yeniliklerin habercisi olan UMA tarafından 2016 bayi toplantısının sonunda yapılan çekilişle katılımcılara kazandıkları hediyeler takdim edildi.