• BIST 92.016
  • Altın 252,081
  • Dolar 5,8627
  • Euro 6,5837
  • İstanbul 29 °C
  • Ankara 27 °C
  • İzmir 28 °C

UKASH

UKASH
Web ortamında artan güvenlik sorunları uzmanları yeni arayışlar içerisine itmiştir.

Güvenlik ihtiyacı özellikle yeni bir ödeme sisteminin oluşturulmasını zorunlu hale getirmiştir. İngiltere de bu konuda araştırmalara yapan uzmanları geliştirdiği ukash kart ile birçok sorununuza tek çözüm sunulmaktadır. Henüz çok genç olmasına karşın ukash kullanıcılarının sayısı 600000 geçmiştir. Kullanan bütün insanlardan olumlu yorumlar alan bu sistem dünyanın pek çok ülkesinde çok gözde bir sistem haline gelmiştir. Türkiye de rahatlıkla kullanma imkânı sunan ukash kart birçok sitede sahip olduğu geçerliliği ile size ülkeler arası alışveriş keyfi sunmaktadır.

 

   Kişisel hiçbir bilginizin kullanılmadığı ukash sistemin de güvenliğinizi tehdit edecek hiçbir özellik bulunmamaktadır. Ucuz ukash satın alarak sahip olacağınız bir nevi güvenlik kalkanınız olacaktır. Yapacağınız alışverişlerde sadece kullanmak için 19 haneli bir pin numarası verilecektir. Bu pin numarası size çok güvenli bir dünyanın kapılarını açmaktadır. Bu sayede hızla ilerleyen ukash kart güvenli kullanımının yanında pratik işleyişi ile de işlemlerinize hız kazandıracaktır. Web ortamında hiçbir işleminizde sizi yavaşlatmayan ve endişelendirmeyen ukash size asla hayal kırıklığına sevk etmeyecektir.

  Şüphesiz ukash almanın en gözde özelliklerinden biride harcama tutarınızın sizin kontrolünüzde olmasıdır. Bu sayede aile bütçeniz üzerinde sağlam bir hâkimiyet kurabilirsiniz. İstenmeyen açıklarla karşılaşmak zorunda asla olmazsınız. Ukash kart bu özelliği ile de kredi kartıyla arasındaki çalışma uçurumuna, alırken harcadığınız zaman dilimini de ekleyebilirsiniz. Hiçbir aktivasyon, hiçbir ek kontrol süresi, hiçbir hesap onaylama süresi geçirmeyeceğinizden ukash kullanmaya karar verdiğiniz andan itibaren sadece dakikalar içerisinde ukash pin numaranızı alıp alışverişe başlayabilirsiniz. Ukash satış bayilerinden satın aldığınız pin numarası bir e-cüzdan niteliğindedir. Cüzdanınızı cebinize koyup web ortamında güvenli alışverişte çığır açan ukash sistemi kullanmakla risksiz ortamların keyfine çıkarmaktan memnun kalacaksınız.

 

   Elinizdeki pin numarası ile tüm dünyanın kapıları sanal ortamda önünüzde açılacaktır. Pek çok insan tarafından kabul gören ukash sistemini kullanan memnuniyeti üst düzey kullanıcı arasına girdiğinizde yaşadığınız farklılığın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Alışveriş sitelerinde kişisel bilgilerinizin kullanımına ucuz ukash alarak son verebilirsiniz. Dünyanın bu yeni sisteminin güvenli sınırları içerisinde online oyun keyfinizde de aksamalardan uzak kalacaksınız. Ukash sistemi ile yaşayacağınız farklılığı kullanım kolaylığını yaşarken de fark edebilirsiniz.

   Ayakları yere basan ukash sistemi ile bütçeniz ek borçlanmalarla hiçbir zaman karşılaşmayacaktır. Hiçbir ek masrafa girmeden ya da hiçbir ek zahmete girmeden harcamalarınızda ödeme kolaylığı ve güvenilirliği sağlayan ukash kart size hayal bile edemeyeceğiniz yeni bir dönemin kapılarını ardına kadar açacaktır. Facebook, skype ta kullanım alanlarında size asla hayal kırıklıkları yaşatmayacak ucuz ukash sistemi ile online oyunlarda ve şans oyunlarında kullanımdaki güvenli ve pratiklik size işlemlerinizde büyük rahatlık sağlayacaktır. Kurumsal ve yasal yetkiye sahip ukash satış yetkilileri her ihtiyacınız olduğu anda ukash hesabınıza para yatırma ve çekme işlemlerinizde memnuniyet garantili hizmetler verecektir.

 

En ucuz ukash fiyatları ile www.ukashin.com dan ukash satın alabilirsiniz. Ukash en ucuz ukash fiyatları ile yasal ukash bayisinde. Ukash bozdurmak için de her zaman yanınızdayız. En yüksek kurdan ukash bozdurma yapıyoruz. Ukash, en ucuz ukash, ukash alma, ukash satın alma ve ukash bozdurma gibi tüm ukash işlemlerinizi güven içinde gerçekleştirebilirsiniz. www.ukashin.com yasal en ucuz ukash bayisidir.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim