Umman'da Korkutan Yangın! Çok sayıda Ekip Olay yerinde! Muttrah Alev aldı

Umman'da Korkutan Yangın! Çok sayıda Ekip Olay yerinde! Muttrah Alev aldı

Umman'ın Muttrah kentindeki sanayi sitesinde çıkan dev yangında birçok araç kullanılamaz hale geldi ve büyük maddi hasar oluştu..

Gelen son dakika haberine göre: Umman'ın Muttrah kentindeki sanayi sitesinde çıkan dev yangında birçok araç kullanılamaz hale gelirken, çevre dükkanlarda büyük oranda maddi hasar meydana geldi. 

İHA'nın haberine göre : Umman'nın Muttrah kentinin Wadi Al-Kabir bölgesinde yer alan ve otomobil tamirhaneleri ile atölyelerinin bulunduğu sanayi sitesinde yangın meydana geldi.. Konuyla ilgili olarak Umman Sivil Savunma Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada, gündüz saatlerinde başlayan yangını kontrol altına almak için çalışmaların devam ettiği açıklandı. Öte yandan Yangının çıkış nedeninin net olmadığını belirten Savunma Teşkilat, "Devasa yangının ana nedenleriyle ilgili konu henüz net değil" ifadelerini kullandı. Teşkilat, yangın ile ilgili soruşturma başlatıldığını ilan etti.. 

Kenti alarma geçiren yangında herhangi bir can kaybı bildirilmezken, görgü tanıkları sanayide büyük bir maddi hasarın meydana geldiğini ifade ettiler.. 

Kaynak:Haber Kaynağı