Ünlü gazeteci Taha Akyol'un oğlu TL ile tam 300 bin lirasını telefon dolandırıcılarına kaptırdı

Ünlü gazeteci Taha Akyol'un oğlu TL ile tam 300 bin lirasını telefon dolandırıcılarına kaptırdı

Gün Geçmiyor ki bir dolandırıcılık haberi gündeme gelmesin. Genelde gazeteciler yazarlar bu konuyu haber yapar ancak bu kez haber olan ünlü gazetecinin ta kendisi. Taha Akyol'un oğlu tam 40 bin dolarını dolandırıcılara kaptırdı.

Türk medyasının tanınmış isimlerinden olan Taha Akyol'un oğlu Ertuğrul Akyol dolandırıcıların kurbanı oldu. Telefon dolandırıcılarının Taha Akyol'un 40 bin dolarını aldığı iddia ediliyor

Karar gazetesinde yazan Taha Akyol'la ilgili bu gelişme ilk olarak medya sitelerinde yer aldı. Ardından sosyal medya ortamına düşünce haber hızla yayıldı.

Konuyla ilgili Taha Akyol'un hangi açıklamayı yapacağı merakla beklenirken Medyaradar.com sitesinde haber okuyuculara şu satırlarla servis edilmiş:

Son yıllarda aralarında ünlü isimlerin de yer aldığı birçok kişi, telefon dolandırıcılarının hedefi olmuştu. Polis veya savcı olduklarını söyleyerek vatandaşların paralarını alan dolandırıcıların son kurbanı, Karar Gazetesi yazarı Taha Akyol'un küçük oğlu Ertuğrul Akyol oldu.

Ertuğrul Akyol, kendisi arayan kişiler tarafından dolandırıldı. Akyol, telefon dolandırıcılarına 40 bin dolarını kaptırdı.

Geçmişte Telefon Dolandırıcılarına Para Kaptıran İsimler arasında Canan Karatay'da yer almıştı...

 

En Yeniler