Ünlü Komedyen Mehmet Ali Erbil'den Üzen Haber Geldi. Erbil'in Açıklamaları Herkesi Ağlattı...

Ünlü Komedyen Mehmet Ali Erbil'den Üzen Haber Geldi. Erbil'in Açıklamaları Herkesi Ağlattı...

Mehmet Ali Erbil bu sefer güldürmedi. Ekranların güldüren sunucusu açıklamalar yaptı herkes göz yaşlarına boğuldu. Erbil bakın hangi programa çıktı? İkilinin buluşmasında eski günler yad edilirken gözyaşları sel oldu...

Büyük buluşma gerçekleşti, İbo Show'a Mehmet Ali Erbil de katıldı. Programa gelmek yerine İbrahim Tatlıses ile farklı bir lokasyonda sohbet eden Erbil eski günleri yad ederken herkesi üzdü. Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, İbrahim Tatlıses'i de ağlattı. 

İbo Show fırtınası dün gece eserken kimsenin beklemediği bir konukla izleyiciye sürpriz yaptı. Ünlü sunucu ve komedyen Mehmet Ali Erbil programa izole bir şekilde katıldı. İbrahim Tatlıses ile birlikte sohbet eden Erbil, eski günleri yad etti. Altmış üç yaşına gelen Erbil, koronavirüs nedeniyle evinden çıkmıyor. Şuan hayatında kimse olmayan Erbil'e yardımcıları bakıyor.

Ölen arkadaşlarını hatırladılar

Mehmet Ali Erbil ile bir araya gelen İbrahim Tatlıses, gözyaşlarını tutamadı. Eski günleri yad eden ikilinin seneler önceki İbo Show programlarında bir araya geldiği eğlenceli görüntüler de ekranda yer aldı. İbrahim Tatlıses ile bir araya gelen Erbil, şuan hayatta olmayan dostlarından da bahsederek duygusal anlar yaşattılar. 

Artık virüs nedeniyle dışarı çıkmayan Erbil tüm günlerini evinde geçirdiğini açıkladı. Daha önce yoğun bakıma kaldırılarak herkesin yüreğini ağzına getiren Erbil,  her gün torununu görmek için dua ettiğini dile getirdi. Her gün Allah'a dua ettim diyen Erbil, "Torunumu bir kez göreyim sonra canımı al Allah'ım sözleri ile izleyenleri üzdü.

Bende üç çocuk mu vardı?

Mehmet Ali Erbil, esprilerle de programa neşe kattı. İbrahim Tatlıses sekizinci çocuğu istediğini söyleyince Erbil "bende üç tane mi vardı?" sorusunu sorunca stüdyo kahkahalara boğuldu. 

Mehmet Ali Erbil hayatında bir buçuk senedir kimse olmadığını belirtti. Daha önce çıktığı programlarda bir kez daha evlenmek istediğini açıklayan Erbil, şuanda kendisine yardımcılarının baktığını dile getirerek hepsine minnetini sundu.

Programlara dönebilir

Mehmet Ali Erbil, İbrahim Tatlıses'e övgü yağdırdı. Artık televizyonlarda program kalmadığını belirten Erbil, Tatlıses'in büyük bir iş başardığını açıkladı. Erbil, önümüzdeki senelerde iyi olursa tekrar ekranlara döneceğinin sinyalini verdi.

İlgili Haberler