Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün sevgilisi ile ilgili gerçek ortaya çıktı

Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün sevgilisi ile ilgili gerçek ortaya çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan ve final yapan Hercai dizisinin başrol oyuncusu Akın Akınözü'nden final sonrası açıklamalar geldi. Akınözü'nün sevgilisi hakkındaki şaşırtan gerçekler de açığa çıktı. Meğerse sevgilisi...

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin başrol oyuncusu Akın Akınözü'nün sevgilisi Sandra Pestemalciyan'la ilgili gerçekler açıklandı. Başarılı oyuncudan dizinin finali hakkındaki gerçek ortaya çıktı. 

Soluğu sevgili ile Bodrum'da aldı

Magazin ekiplerine demeç veren Akınakınözü, sevgilisi Sandra Pestemalciyan'la beraber Bodrum'a tatil için gitti. Akın Akınözü'nün sevgilisi Sandra Pestemalciyan'ın mesleği hakkındaki gerçek şaşırttı.

Kız arkadaşı ile vakit geçirmek istiyor

Sevilen oyuncu Akın Akınözü Mardin'de çekilen Hercai dizisinin final yapması ile Bodrum'a tatile gitti. Hayranları ile de fotoğraf çektiren Akınözü magazin ekiplerinin sorularını da yanıtladı. Akınözü kendisine gelen yeni projeleri değerlendirdiğini belirtti. Hercai dizisinin final yapmasıyla beraber kendisine zaman ayırmak istediğini açıklayan oyuncu tatil zamanı diyerek kız arkadaşına vakit ayırmak istediğini belirtti. 

Sandra Pestemalciyan'ın mesleği herkesi şok etti

Ünlü oyuncunun sevgilisi Sandra Pestemalciyan'ın mesleği şaşkınlık yarattı. Pestemalciyan'ın işletme bölümünde eğitim gördüğü öğrenilirken, şu zamanlarda da özel bir şirkette Uluslararası İletişim ve Pazarlama temsilciliği yaptığı ortaya çıktı.

Evlilik iddiaları ortaya atılmıştı Akınözü'nden yalanlama geldi

Akın Akınözü, önceki aylar içerisinde muhabilerden gelen evlilik iddiaları hakkında da konuşmuştu. Ünlü oyuncu bu tarz haberlerin ortaya atıldığını ancak gerçeklik payı olmadığını belirtti. İkilinin ilişkilerinin güzel bir şekilde ilerlediğini ve her şeyin yolunda olduğunu açıklayan Akınözü, evlilik iddialarını yalanladı.

İspanyol dergilerinde boy gösterdi

Hercai dizisindeki Miran Aslan karakteri ile büyük bir başar yakalayan Akın Akınözü'nün başarısı Avrupa'ya kadar ulaştı. People dergisinn İspanyolca edisyonunda Akın Akınözü hakkında bir makale kaleme alındı. Ünlü oyuncu İspanyol dergide "Yeni ve karşı konulamaz Türk Jönü" sıfatı ile anıldı. Moises Gonzalez'in kaleme aldığı yazıda Akınözü'nün biyografisi de yer aldı. Hercai dizisi geçtiğimiz sene Nova ismindeki İspanyol kanalı tarafından satın alınmıştı. Dizi Nova kanalında gösterime girdi.

En Yeniler