Ünlü oyuncu Eda Ece yaptığı yatırımla magazin dünyasını sarstı!

Ünlü oyuncu Eda Ece yaptığı yatırımla magazin dünyasını sarstı!

Ünlü oyuncu Eda Ece yaptığı yatırım ile konuşuluyor! Eda Ece kazandığı parasını bakın nasıl akıllıca bir yatırım ile değerlendirdi? Eda Ece yaptığı yatırım ile magazinin gündemine otururdu...

Ünlü oyuncu Eda Ece öyle bir yatırım yaptı ki duyanlar helal olsun dedi. Eda Ece kazandığı parayı iyi bir şekilde değerlendirdi. Güzel aktris aylık kırk bin lira ödediği kiradan vazgeçerek kiraladığı evi satın aldı. 

Ev satın almak iyice zorlaştı...

Eskisine oranla gittikçe pahalanan evler artık herkesi zorluyor. Pek çok insan kiraya çıkmak ya da TOKİ gibi ucuza ev sahibi olmanın yollarını arıyor. Hatta devlet bile ev fiyatlarının fazla pahalı olması nedeniyle ilk kez ev sahibi olacak kişilere kredi yatırımı karşılığında hibe veriyor. Nüfusu fazla olan ülkelerdeki barınma pahalılığı  bu hızla giderse bizde de ütopik boyutlara ulaşabilir. Bu nedenle ev sahibi olmak ve eve yatırım yapmak şuanda çok mantıklı bir seçenek.

Çok beğenince satın almak istedi

Bu nedenle İstanbul'un sosyetik ilçesi Ulus'tan aldığı ev ile iyi bir yatırım yapan Eda Ece çok konuşuldu. Ünlü oyuncu Etiler semtinde otururken taşınarak Ulus tarafından bir ev kiraladı. Oyuncu oturduğu evden çok memnun kaldı ve aylık 40 bin lira kira ödediği evi satın almak istedi. Ünlü oyuncu artık kiracısı olduğu evin sahibi olacak.

Bir ay kirada kaldı

Hürriyet Gazetesi'nden Mehmet Üstündağ'ın kaleme aldığı habere göre, Eda Ece, Ulus'ta bir ay önce kiraladığı evi satın aldı. Mustafa Sandal, Yasemin Aloğlu gibi pek çok ünlü ismin ikamet ettiği siteden ev kiralayan oyuncu, siteyi çok beğenince bir aydır oturduğu evi satın almakta karar kıldı. 

Bir aylık ayrılıktan sonra tekrar birleşmişlerdi

Türkiye'deki ününün yanında dünyada da tanınan bir oyuncu olan Eda Ece, evinde sevgilisi Anadolu Efesli basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’le beraber ikamet ediyor. Ünlü oyuncu, sevgilisi Buğrahan Tuncer’le iki senedir mutlu bir birliktelik yaşıyordu. Ancak karantinayı beraber geçiren çift, yazın çıktıkları tatilin ardından ayrılık kararı almıştı. Fakat sadece bir ay kadar ayrı kalabilen Ece ve Tuncer çifti tekrar bir araya gelmişti.