Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman yürekleri ağızlara getirdi! Resmen ölümden döndü!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman yürekleri ağızlara getirdi! Resmen ölümden döndü!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman sevenlerini korkuttu, resmen ölümle yüzleşti! Ünlü oyuncu sevenlerini çok korkuttu! Ünlü oyuncu yürekleri ağızlara getirdi. Otuz dokuz yaşındaki oyuncunun son durumu ne oldu?

Otuz dokuz yaşındaki oyuncu Tolgahan Sayışman resmen ölümden döndü. İzmir İstanbul yolunda arabası takla attı, apar topar hastaneye kaldırıldı. Tolgahan Sayışman sevenlerini ve hayranlarını çok korkuttu.

Emniyet kemeri kurtardı

Son işi Şampiyon dizisi ile sevenleriyle buluşan Sayışman yeni bir iş görüşmesi için İzmir'e girmişti. Sayışman arkadaşı ile birlikte İzmir'den dönerken korkunç bir trafik kazası geçirdi. Arkadaşı sürücü koltuğunda otururken Sayışman yanındaki koltuktaydı. Önlerindeki kaza yapan araca çarpmamak için manevra yapan araç takla attı. Hurdaya dönen araçtan Sayışman ve arkadaşı apar topar çıkarıldı ve hastaneye gönderildi. Emniyet kemeri sayesinde kurtulan Sayışman'ın öğrenilen bilgilere göre sağlık durumu şuan iyi. Hastaneden eve aktarılan arkadaşı ile ünlü oyuncu büyük bir kazayı atlattı.

Tolgahan Sayışman kim?

Tam ismi Turgut Tolgahan Sayışman olan oyuncu İstanbul'da 1981 senesinde doğdu. Kariyerine modellikle öbaşlayan Sayışman, Güney Kore'de düzenlenen bir güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil etmiştir. 2005 senesinde gerçekleştirilen uluslararası erkek güzellik yarışması Manhunt International'da birinci olmuştur. 

Ardından uzun bir dönem oyunculuk eğitimi alan Sayışman, ilk olarak Esir Kalpler dizisinde rol aldı. Elveda Rumeli dizisindeki Mustafa rolü ile çok sevilen Sayışman, Aşk Geliyorum Demez filminde de Bergüzar Korel ile başrolü paylaşmıştır.

Kavak Yelleri'nde de konuk oyuncu olarak gelen Sayışman, TRT'nin Şampiyon dizisinde de bir boksörü canlandırmıştır. Sayışman, Almeda Abazi ile evlendi. Çift şu an ikinci bebeklerini bekliyorlar.

İlgili Haberler