Ünlü oyuncudan bomba açıklama. Trans olduğunu itiraf etti

Ünlü oyuncudan bomba açıklama. Trans olduğunu itiraf etti

Dünyaca ünlü oyuncu şaşırtan itirafıyla gündem oldu. Dünya onu Inception, Juno filmleriyle tanımıştı. Ünlü oyuncu Ellen Page sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile trans birey olduğunu ilan etti..

Dünya ajansları tarafından son dakika olarak geçilen bir haber gündeme oturdu. Yaptığı itiraf adeta olay oldu.

Kullanmış olduğu Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Ellen Page, trans erkek olduğunu açıklayarak ismini Elliot olarak değiştirdiğini ilan etti.

Konuyla ilgili itiraf açıklamasında bulunan Page'in açıklaması şu şekilde oldu... 

"Sonunda, gerçek halimle olmanın ne kadar olağanüstü hissettirdiğini ifade edemem. Trans olduğum gerçeğini seviyorum. Queer olduğum gerçeğini seviyorum. Bunu yazdığım için kendimi şanslı hissediyorum diyen Page ayrıca böyle olduğu için mutlu olduğunu ifade ederek şunları kaydetti..

Burada olduğum için. Hayatımda bu yere geldiğim için. Bu yolculukta beni destekleyen insanlara karşı çok büyük bir minnettarlık duyuyorum. Öz benliğimin peşinden gidebilmek için nihayet kim olduğumu sevmenin ne kadar olağanüstü hissettirdiğini ifade edemem.

KORKUYOR MU?

Page yaptığı bu itiraf sonrasında ayrıca korktuğunu açıklayarak şunları dile getirdi.. 

Gerçek şu ki, şu anda son derece mutlu hissetmeme ve ne kadar ayrıcalık taşıdığımı bilmeme rağmen, aynı zamanda korkuyorum.

Meydan Okudu... Elimden gelen her şeyi yapacağım

Zarar vericilikten, nefretten, ‘şakalardan’ ve şiddetten korkuyorum. Her gün taciz, istismar ve şiddet tehdidiyle uğraşan tüm translara: Seni görüyorum, seni seviyorum ve bu dünyayı daha iyi hale getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.