Ünlü Restoran İşletmecisi Nusret Hakkında Bomba Gibi İddia! Meğer Kimsenin Haberi Bile Yokmuş...

Ünlü Restoran İşletmecisi Nusret Hakkında Bomba Gibi İddia! Meğer Kimsenin Haberi Bile Yokmuş...

2013 senesinde internette yıldızı parlayan Salt Bae adı ile yurt dışında tanınan Nusret Gökçe hakkında büyük bir iddia öne atıldı. Amerikan basınında çıkan skandal niteliğindeki habere göre Nusret'ten haberleri bile yok

Los Angeles vilayetinin ünlü bir şehri olan Beverly Hills'te yeni zincirini açan Nusret hakkında Amerikan Basını zehir zemberek bir haber yaptı. Amerikan basınının öne attığı iddiaya göre Nusret'in restoranından Los Angeles sakinlerinin haberi yok, dükkana gelenlerin ise tamamen bedava yemek isteyen sosyal medyacılarla dolu!

Yirmi dördüncü şubesini açtı

Altı farklı ülkede yirmi üç tane restoran açan Nusret Gökçe'nin 24. şubesi Beverly Hills'te açılınca Amerika karıştı. Amerikan basınında çıkan habere göre tuz serpme hareketi ile tüm dünyada ünlenen Nusret Gökçe'nin reklam için büyük bir düzmeceye başvurduğu öne sürüldü.

"Koronavirüs tedbirlerine de uyulmuyor, gelenlerin hepsi de..."

Beverly Hills'te yeni şubesini açan Nusret, reklam için fenomenleri davet ediyor iddiası Amerikan basınında dolanıyor. Nusret sadece reklam için fenomenleri çağırarak video çekmelerini istiyor. Ancak Amerikan basının çok daha fazla öne çıkararak sert eleştiriler yaptığı konu restoran içerisinde koronavirüs önlemlerine uyulmaması idi.

Her ay 70 bin Dolar kira ödüyor

Takvim'de çıkan habere göre Gökçe'ni yeni şubesine her ay ödediği kira oranı 70 bin dolar. Yani Türkiye'de de yaklaşık olarak 580 bin liraya tekabül eden bir ücret ödüyor. Diğer yandan Nusret'in Amerika Birleşik Devletleri'nde açtığı beşinci şubesi.

Jason Stathom ziyareti

Ünlü aktör Jason Statham'ın da Beverly Hills'te açılan yeni restoranı ziyaret etmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Gökçe, Jason Statham ile omuz omuza verdiği fotoğrafını "You know" notu ile paylaşmıştı. Nusret ile Statham'ın pozu 1 milyon 600 binden fazla beğeni almış ve yorum yağmuruna tutulmuştu. Jason Statham ile çektiği videosu da on milyondan fazla izlendi. Statham'a tuz serpme hareketini gösteren Nusret'in ardından videoda Jason Statham'ın da ete tuz serptiği görülüyor. 

En Yeniler