Ünlü Sunucu Müge Anlı'dan Meslektaşı Esra Erol'a Üstü Kapalı Sözler! İkilinin Arası...

Ünlü Sunucu Müge Anlı'dan Meslektaşı Esra Erol'a Üstü Kapalı Sözler! İkilinin Arası...

ATV'de yayın yapan iki sunucu arasındaki gerilim dinmiyor. Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı programının sunucusu üzeri kapalı olarak öyle sözler söyledi ki herkesin ağzı açık kaldı.... Peki Esra Erol'un tepkisi ne oldu?

ATV'de yayınlanan iki sabah programı Esra Erol'da ve Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'da kriz çıktı. İki programda da konseptte benzerlikler var ancak Müge Anlı'nın sunuculuğunu üstlendiği program farkını ortaya koyuyor, Anlı da bunu dile getirmekten çekinmiyor.

İddialara göre de Müge Anlı ile Esra Erol'un yıldızı hiç barışmadı. Ezelden beri bir rekabet içerisinde olduğu öne sürülen ikiliden son olarak Müge Anlı tarafından zehir zemberek sözler geldi. Anlı, canlı yayında Esra Erol'a üstü kapalı da olsa gönderme yaptı. 

Ağzına geleni saydırdı

Müge Anlı hem kendisine gelen eleştirilerden sıkıldığı için hem de diğer programlarda dönen sömürü nedeniyle ağzına geleni saydırmıştı. "Olayların acı tarafına" değinmediğini dile getiren Anlı, konuklarının başka programa çıksalar beş bölüm duygu sömürüsü yapmaları gerekeceğini açıkladı. Kendisi özel olarak hikayelerin gizliliğine dikkat ederken özellikle eleştiri noktası haline gelmesine anlam veremediğini belirten Anlı, alakaları olmasa da benzer programlarda olan eleştirileri karşılamak zorunda olduklarını da sözlerine ekledi. Anlı, benzer programların üst tabakası haline geldikleri için benzer programlardaki durumlarda kendilerinin de anıldığını ancak hangileri olduğunu da anlatmayacağını açıklamıştı.

Müge Anlı'nın Esra Erol'u engellediği iddiası

Derken Anlı'nın izleyicilerinden çok ilginç bir iddia gündeme oturdu. Ünlü sunucunun sevenleri Müge Anlı'nın instagrama katılması ile mutluluklarını gizlememiş ve Anlı'yı anında takibe almışlardı. Ancak Müge Anlı'nın Esra Erol'u takip etmediği ve Esra Erol'un da Anlı'yı takip etmediğini gördüklerinde ortaya ilginç bir argüman sürdüler. İddialara göre Müge Anlı, Erol'u instagramdan engelledi. "Sesini duymaya bile tahammülü yok" iddialarının ortasında kalan Müge Anlı ile Esra Erol'dan ise net bir açıklama ise henüz gelmedi. Ancak aynı kanalda aynı işi yapan iki sunucunun yakın olmaması da herkesin aklını karıştırdı.

En Yeniler