Ünlü Sunucu Sevim Gözay'dan kahreden haber! Sevenleri yasa boğuldu! Bir süredir tedavi görüyordu...

Ünlü Sunucu Sevim Gözay'dan kahreden haber! Sevenleri yasa boğuldu! Bir süredir tedavi görüyordu...

Ünlü Sunucu Sevim Gözay'dan kahreden haber geldi, sevenleri yasa boğuldu. Haberi gazeteci İzzet Çapa duyurdu, sevenleri şok geçirdi. Ünlü sunucu hakkında bakın Gani Müjde ne dedi? Sevim Gözay'dan acı haber geldi...

Henüz çok gençti... Ünlü sunucu Sevim Gözay bir süredir lenfoma hastalığı nedeniyle tedavi görüyordu. Gazeteci İzzet çapa acı haber duyurdu. Sevim Gözay'ı kaybettik...

İzzet Çapa duyurdu, sevenleri yasa boğuldu

Uzun süredir sunuculuk yapan henüz 48 yaşındaki sunucu Sevim Gözay'dan acı haber geldi. Hem yazılı hem de görsel basın alanında çalışan ekranın tanıdık yüzü Sevim Gözay lenfoma hastalığı ile savaşına yenik düştü. Gazeteci İzzet Çapa ise acı haberi duyuran kişi oldu. 

Sosyal medya hesabından taziye mesajı yayınlayan Çapa, "Çok üzgünüm" sözleri ile acısını paylaştı. Çapa, Gözay için mekanı cennet olsun dileklerinde bulundu. 

Gani Müjde'den ağlatan paylaşım

Ünlü komedyen Gani Müjde ise twitter hesabından Gözay ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Gözay'ın fotoğrafını paylaşan Müjde, Gözay için aramızdan çok erken ve adaletsiz bir ölüm ile ayrıldı dedi. Kendisi ile ilk röportaj yapan kişilerden biri olduğunu dile getiren Müjde, Gözay'ın gözlerindeki zeka ve bedenindeki enerjiye hayran kaldığını belirterek sevenlerine sabır diledi. Gani Müjde, Gözay'ın hep güzellikleri ile anılmasını diledi. 

Ekranların tanınan bir yüzüydü

Sevim Gözay, pek çok kanalda yönetmenlik, sunuculuk ve moderatörlük yapmıştı. 1993 senesinden beri düşmeyen temposu ile pek çok işe imza atan sunucunun ‘Kasetten Canlı’ ve ‘Sinemaskop Randevular’  isimli kitaplara da imza attı. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Kültür-Sanat Televizyon Başarı Ödülü’nü 2001 ve 2002 senesinde alan güzel sunucu, yazılarını da kendi internet sitesinde yayınlıyordu. Journo, Artful Living, Posta Kitap, Paz Edebiyat, Ot Dergi ve Rejisör dergisinde sinema, edebiyat, yaşam ve medya üzerine yazılar da yayınlayan Gözay'ın bir de youtube kanalı bulunuyor.

İlgili Haberler