Uyuduğunuz odaya Limonları Kesip Koyun O sorun geçer

Uyuduğunuz odaya Limonları Kesip Koyun O sorun geçer

Limonun Şaşırtan bir etkisi daha ortaya çıktı. C vitamini açısından zengin olan Limonun bilinmeyen sırrını ilk kez duyanlardansanız büyük hata yapıyorsunuz demektir.

Limon C vitamini Açısından Zengin bir kaynaktır. Limonu Kimi zaman çorbalarımızda kullanırız kimi zaman salatalarımızda.

Kimi zaman Limonatasını yaparız. Kimi zaman çayımıza ekleriz. Kimi zaman ise Limonu keklerimize pastalarımıza ekleriz.

Limonlu Dondurmada bir hayli güzel olur.

Gördünüz mü limonun ne kadar çok kullanım alanı var? E kolonyasıda var dediğinizi duyar gibiyiz.

Başkaca kullanım alanları varsa sizde yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Ama Asıl Bahsetmek istediğimiz konu bizim çok başka. Limonu Yattığınız odada kesip baş ucunuza koyarsanız bakın nasıl bir mucizeleri var:

Yapmanız gereken şey çok basit: Uyumadan Önce her gece başucunuza içinde üç adet kesilmiş limon olan bir kap koyacaksınız: Bir miktarda bu kaba soğuk su veya buz ekleyebilirsiniz. Bu İşlemi yaptıktan sonra o gece ve sabahında hemen ektisini göreceksiniz.

Bakın O etkiler neler:

İlk olarak Odanız Misler gibi kokacak. Kimyasal oda parfümleri yerine yapmış olduğunuz bu uygulama odanızın hem daha güzel kokmasını sağlayacak hem paranız cebinizde kalacak hemde tehlikeli kimyasalları solumamış olacaksınız.

Öte Yandan Özellikle Astım hastalığınız varsa daha iyi nefes alacaksınız soğuk algınlığı probleminiz veya alerjiniz varsa limon kokulu bir odada uyumak ve nefes almak sizi rahatlatacak daha temiz bir kafa ve gıcıklanmayan bir boğazla güne merhaba diyeceksiniz.

Sabahları Uyanmak istemeyen kişilerdenseniz limon kokusunu içinize çektiğinizde bu ruh haliniz tamamen sona erecek.

Yapmanız gereken tek şey geceden beklettiğiniz içi limon dolu kabı koklamak .

Evet Sizinde geceleri boğazınız kuruyor gıcıklanma oluyor nefes almakta güçlük çekiyor ve yataktan hiç kalkmak istemiyorsanız sizce de denemeye değmez mi?

Faydasını göreceğinize eminiz. Bu harika bilgiyi sizlerde arkadaşlarınızla mutlaka paylaşın...