Vakıfbank Açıkladı 100 TL Hediye edilecek 16 Mayısa kadar geçerli olacak

Vakıfbank Açıkladı 100 TL Hediye edilecek 16 Mayısa kadar geçerli olacak

Vakıfbank'tan müşterilerine büyük duyuru! Resmen yüz lira hediye edecek! 16 Mayıs'a kadar geçerli olacak duyuruya göre bu şartları taşıyanlara yüz lira verilecek. Vakıfbank müşterileri kendisine çekmek için büyük bir kampanya başlattı!

Vakıfbank resmi internet adresinden resmen duyurdu! On nisan ile on altı mayıs tarihlerinde katılım sağlanabilecek olan kampanyaya göre bu tarihlerde gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektöründe yapılan alışverişlere yüz liraya kadar Worldpuan hediye edecek.

Ramazan başlarken Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı için yapılacak mutfak alışverişleri telaşı da başladı. Bankalar özellikle bu dönemde artış olacağı düşünülen gıda alışverişlerini müşterilerinin kendi kartlarından yapması için bazı kampanyalar duyuruyorlar. Vakıfbank da büyük bir kampanya ile çok cazip bir teklif sundu. 

Toplam yüz liraya kadar world puan kazanma şansı...

Buna göre ise gıda alışverişleri, kasap, manav ya da şarküteri sektörlerinde farklı günlerde yapılacak olan tek seferlik yüz elli lira ve üstü alışverişlerde on lira olmak üzere toplamda yüz liraya kadar world puan hediye edecek. Alışveriş yapılan iş yerinin World üye iş yeri olması da gerekli. 

Kampanya koşulları iyi okunmalı

Kampanyalarda müşteriler bazen koşulları okumadan hataya düşebiliyorlar. Bunu önlemek için mutlaka kampanya koşullarının tam olarak okunması gerekiyor. Örneğin bu kampanyada World üye işyeri haricinde bir alışveriş gerçekleştirildiğinde sektör doğru olsa bile koşul sağlanmadığı için para hesaba tanımlanmayacaktır.

Ek kart ve sanal karttan alışverişler kampanyada geçersiz olacak

Diğer yandan bu kampanya özelinde ek kart ve sanal kartlardan yapılan alışverişler de geçerli sayılmadığı için ana kartla alışveriş yapmaya özen göstermek gerekiyor. Aynı gün içerisinde birden fazla yüz elli lira üstü alışverişe fazladan puan tanımlanmıyor. Bu nedenle üzerinden bir gün geçtiğinde ikinci alışverişi yapmak gerekli.

Bu alışverişler de en fazla on tane olabilir çünkü yüz lira limitine ulaşıldıktan sonra maksimum puana ulaşılmış olacak.

Kampanya katılımlı olduğu için müşteriler Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamasında "Cepte Kazan" kısmından kampanyaya katılmalıdırlar. Diğer yandan SMS ile de kampanyaya katılım sağlanabilir. SMS ile katılımda bulunmak isteyen müşteriler "GIDA" yazarak boşluk bırakıp kredi kartlarının son altı hanesini 6635'e SMS olarak yönlendirebilirler ancak bu mesaj da operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj tutarında ücretlendirilmekte.

Bu kart sahipleri katılım sağlayamıyorlar

Kampanyaya fiziki pos ile beraber internet üstünden yapılan alışverişler de dahil ediliyor. Diğer yandan BusinessCard’lar, Bankomat Kart kullananlar bu kartlar ile kampanyaya katılamıyorlar.  Mail order, nakit çekim, mobil üzerinden temassız ödeme ya da yurt dışı işlemleri ile beraber iptal, iade veya puan kullanarak yapılan alışverişler de kampanyaya dahil olamayacak. Tercih kart kullananlar ise kampanyaya  4,99 TL'lik bir katılım bedeli ödemeli. 

Puanları zamanında harcayın yoksa...

Kampanyadan kazanılan puanlar ise 20 Mayıs 2021'de yüklenip, 21 Haziran 2021'e kadar kullanılmalı. Bu tarihten sonrasında Worldpuanlar geri çekilecek.