Vakıfbank Emeklilere Müjdesini Duyurdu Bayram Öncesi 500 TL nakit ödemesi var

Vakıfbank emeklikleri sevindirecek haberi verdi. Emeklilere tanınan bu ayrıcalık sayesinde Vakıfbank'tan en az 500 Türk Lirası nakit para çekmek mümkün. Vakıfbank, Kurban Bayramı'ndan önce atılım yaptı, şartı ise...

Vakıfbank Emeklilere Müjdesini Duyurdu Bayram Öncesi 500 TL nakit ödemesi var
Yayınlanma Tarihi : 01 Temmuz 2021 19:51

Emeklilere Vakıfbank'tan büyük müjde! En yakın Vakıfbank şubesinden hızlıca gerçekleştirilen işlem sonrasında hesaplara en az beş yüz lira yatıyor.

Emekli maaşını Vakıfbank'a taşıyan vatandaşlara en az beş yüz lira promosyon ödemesi yapılıyor. Vakıfbank kendi resmi web sitesinden yaptığı duyuruda emeklilere yüksek oranda promosyon ödemesi gerçekleştirdiğini duyurdu. Ödemelerden faydalanmak isteyen vatandaşlar en yakın Vakıfbank şubesi ile iletişime geçebilirler. 

Maaşlara göre promosyon tablosu...

Emekli maaşları ile alakalı olarak yapılan açıklamaya bakıldığında maaşı 1499 liraya kadar olan emeklilere beş yüz lira verilecek. 1500 lira ile 2499 arasında bir maaş alan vatandaşlar ise 625 liraya kadar promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Bunun yanında 2500 lira ya da daha yüksek maaş alanlar emekliliklerini Vakıfbank'a taşımaları durumunda 750 lira kadar ödeme alabilecek.

Ancak bu promosyon ödemelerinin de bazı koşulları var. Her bankanın koyduğu şart gibi Vakıfbank da üç sene boyunca kendisinden emekli maaş çeken müşterilerine promosyon veriyor. Bunun için müşterilere bir taahhütname ödenecek. 

Fark oluşursa ödeme yapılmıyor

Diğer yandan banka bu üç sene içerisinde emeklinin maaşına gelen herhangi bir zam ile beraber artış sonucunda herhangi bir promosyon ödemesi yapmayacağını duyurdu. Örneğin 1300 lira kadar aylık alan müşteri emekliliğini Vakıfbank'a taşıdığında 500 lira promosyon alacak. Fakat ertesi sene maaşının 1600 liraya yükselmesi durumunda 125 liralık farkı alamayacak. Çünkü promosyon ödemeleri tek seferlik gerçekleşiyor.

En yakın şubeden hızlıca halledebilirsiniz

Vakıfbank'ın promosyon fırsatından faydalanmak isteyen vatandaşlar ise en yakınlarında bulunan Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirler. Eğer başka banka ile anlaşmalılarsa ve taahhüt süresi dolmadıysa bazı bankalar emeklilere yapacakları promosyondan kesmek koşulu ile karşı bankaya promosyon ödemesini gerçekleştirebiliyorlar. Ancak detaylı bilgiler banka şubelerinden alınabiliyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.