VakıfBank Müşterisi olanlara sevindiren hediye bedava alışveriş yapmanın yolu duyuruldu

VakıfBank Müşterisi olanlara sevindiren hediye bedava alışveriş yapmanın yolu duyuruldu

Vakıfbank büyük kampanyasını duyurdu vatandaş şaşkına döndü. Vakıfbank, bankomat karına sahip olan müşterileri için alışveriş ödeme sözü verdi. Büyük fırsat sunan kampanyadan faydalanmak için ise...

Vakıfbank tüm müşterilerine duyurdu! Bankomat kartı olan VakıfBank müşterilerinin yapacağı ilk on alışverişten birini banka ödeyecek. Kampanyadan faydalanmak için ise...

Dev bankadan yapılan açıklamaya göre 1 ile 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında katılımcıların ilk on alışverişinden biri karşılanacak. Herhangi bir sektör kısıtlaması olmayan alışverişler için bankomat kart kullanılması şartı koşulacak. 

Kampanya detayları nedir?

Vakıfbank bankomat kartı kullanarak yapılacak olan ilk on alışverişten biri bedava olacak. Vakıfbank'ın yaptığı açıklamaya göre kart ile 1 ile 30 haziran tarihleri arasında alışveriş yapmak gerekiyor. Banka, sayacağı alışverişlerden aynı günde yapılan en düşük tutardaki alışverişi karşılayacağını duyururken, bu alışverişin tutarı kadar Bankomat Para'nın hesaba yatacağını duyurdu.

Kampanya yalnızca müşteri özelinde geçerli olacak. Bunun yanında kampanyaya katılan müşterilere ödenecek olan alışveriş karşılığı en az yirmi en fazla da yüz Bankomat Para olacak. 

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için SMS ile katılım sağlamak gerekiyor. SMS'in başarılı şekilde katılım saplandığı tarihten itibaren ilk on alışverişte geçerli olacak. SMS ile katılım sağlamak için ise müşterinin bankaya kayıtlı olan telefon numarasını kullanması gerekiyor. Telefondan BEDAVA yazarak boşluk bırakıp kartın son altı hanesi tuşlanmalıdır. Bu mesaj da 5724'e SMS olarak gönderilmeli. Katılım gerçekleştiğinde kart otomatikman Bankomat Para sistemine dahil olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için sadece fiziki pos değil istenildiği gibi internet üzerinden yapılan alışverişler ve Sanal Bankomat Kartlar ile yapılan alışverişler de geçerlidir. 

Ancak VakıfBank Worldcard’lar nakit çekim, mail order, Passolig ödemesi, elektronik para transfer işlemleri, sigorta, iade ve iptal işlemleri, vergi, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, İninal, Multinet, Sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemlerin kampanya kapsamında değerlendirilmeyeceği notu düşüldü. Bu işlemler kampanyadan sayılmayacak.

Kazanılan Bankomat para 20 Temmuz 2021 tarihinde yine aynı bankomat kartına yüklenecek. Ancak katılım sağlamak için ilk 125.000 müşterinin arasına girmek gerekecek. 

En Yeniler