Vakıfbank Personel Alımı 2015 Başvuru Formu

Vakıfbank Personel Alımı 2015 Başvuru Formu

Vakıfbank bu yıl birçok kişiye iş kapısı aralayacak.

2015 Vakıfbank personel alımı ne zaman başvurular nasıl yapılacak bu ve diğer detaylar aşağıdaki yazımızda..

Vakıfbank kendisi ile çalışacak yeni personeller ve memurlar alacak ve Vakıfbank personel alımı 2015 yılı için açılacak kontejan sayısı ve başvuru için gerekenler bu haberde. Vakıfbank 2015 yılında 800 memur alacak. 

Vakıfbank memur alımı 2015 senesine ilişkin açıklama Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan'dan tarafından gündeme geldi. Aydoğan, Vakıfbank personel alımı ilanı kapsamıda 750-800 personelin istihdam edileceğini duyurdu fakat Aydoğan, Vakıfbank personel alımı şartları ve başvuru zamanına dair açıklamalarda bulunmadı. 

 

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O., yani kısacası VakıfBank, 1954 senesinde faaliyete geçmiş, Türkiye Bankalar Birliği 2014 istatistiklerine göre Türkiye Cumhuriyeti'nin aktif büyüme platformundan en büyük 7. devlet bankası olarak kayıtlara geçmiştir. Vakıfbank personel alımı 2015 listesi için yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz. VakıfBank, Başvekil Adnan Menderes'in bizzat kendisinin talimatıyla 11 Ocak 1954 tarihinde 6219 sayılı çok özel yasayla ve 50 milyon TL sermayeyle anonim ortaklık vesilesiyle kurulmuştur.

vakıfbank personel alımı

 Bununla birlikte 2015 yılında Fed’in faiz artırımına başlayacak olmasının piyasalarda fiyatlanmış olması nedeniyle, faiz artırımının piyasaları olumsuz etkilemesini beklemiyoruz. Vakıfbank memur alımı hakkında açıklama yapılmadı ancak Fed’in tahvil alımlarını sona erdirmiş olması ve faiz artırımına başlayacak olması, küresel piyasalarda likidite koşullarının bir miktar sıkılaşmasına neden olabilecektir. Fed’in faiz artırımına benzer şekilde jeopolitik risklerin de fiyatlandığını düşünüyoruz. 2015 yılında petrol fiyatlarındaki düşüş gelişmekte olan ülkeler üzerinde daha belirleyici olabilir. Vakıfbank personel ve memur alımı 2015 listesi için yukarıdaki linke tıklayın. Petrol fiyatlarının 2015 yılında Türkiye ekonomisine sağlayacağı katkının, bankacılık sektörüne de olumlu yansıyacağını düşünüyoruz."

http://www.mebpersonelleri.net/egitim/vakifbank-personel-alimi-2015-basvuru-formu-h13178.html