Vinessi İle Mobilya Dekorasyonu

Vinessi İle Mobilya Dekorasyonu

Firma, Pera Market Elektronik Hizmetler Ltd. Şti. iştirakidir. Vinessi için müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada yer almaktadır.

Ürünlerin şık, kaliteli ve dayanıklı olması önemsenmektedir. İşinde tecrübeli olan ekipler sayesinde teslimatlarınız en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Sorunsuz alışverişin adresidir.

Oluşacak her türlü sorunuz için yanınızda olan firmadır. Değişim veya iade talepleriniz ilk anda olduğu gibi memnuniyet esası ile hemen gerçekleştirilmektedir.

 Vinessi Hizmeti

 Üzerinde yemek yenilen, oturulan, yatılan ve dekor olarak kullanılan ürünlerdir. Mobilya; sehpa, oturma grubu ve masalar olarak karşınıza çıkmaktadır. Evlerde, ofislerde ve bekleme alanlarında hep bu ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlar, içerisinde bulunan alanda hayatı kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Sadece bu özellikleri ile sınırlı değildir. Tüm ürün ve fiyatlara https://www.vinessi.com/ linkinden ulaşabilirsiniz.

 Evlerde, ofislerde kullanılan ürünler sadece eşya olarak görülmemelidir. Bunlar hayat standartlarını etkileyen ayrıntılardır. Evlerde kullanılan eşya ve dekorlar sayesinde şık bir görüntü yakalanabilir. Mutfak, salon ve banyo grupları tercihinize göre tasarlanabilir ve satın alınabilir. Şirket içi kullanılacak eşyalarda önem taşımaktadır. Şirket içi oluşturulan düzen ve eşyalar çalışanlar ve müşteriler açısından olumlu hava yaratmaktadır. Diğer yandan bir gövde gösterisi olarak tercih edilmesi mümkündür.

 Şirket içi eşya tercihlerine ek olarak müdür ve yönetici odaları da önem taşımaktadır. Bu odalar firmayı temsil eden konumlar olduğu için tasarımlar konusunda hassas davranılmalıdır. Uygun çalışma ortamı sağlayacak bir masa, özenle seçilmiş koltuklar sayesinde fark yaratılabilir. Vinessi tarafından alacağınız ürün hizmetleri aşağıda belirtilmiştir.

 

 1. Televizyon Üniteleri

 2. Sandalyeler

 3. Dresuar

 4. Sehpa grupları

 

 Ürün ve Eşya Temizliği Nasıl Yapılır?

 Temizlik konusu en önemli noktalardan biridir. Kullanılan eşyaların ilk günkü gibi görünmesini sağlamak mümkündür. Temizlik sırasında dikkat edilmesi gereken diğer husus ise elde bulunan mala göre uygulanmasıdır. Türü ve cinsi önemlidir. Kuru ve pürüzsüz bezler ile temizlik işlemi yapılmalıdır. Kimyasal ürünlerden kaçınılmalıdır. Ahşap ürünler özelinde daha dikkatli ve çizilmeden gerçekleştirilmelidir.

 Vinessi adreslerini sosyal medya üzerinden takip etmeniz mümkündür. Bu sayede tasarlanan yeni ürünler ve oluşacak kampanyalardan haberiniz olacaktır.

 E mail: info@vinessi.com

 Telefon: 0850 460 06 56