Vodafone Ve Kiğılı’dan İşbirliği

Vodafone Ve Kiğılı’dan İşbirliği

Vodafone, Kiğılı ile yeni iş birliği yaptığını açıkladı. İşbirliği kapsamında Abdullah Kiğılı ve M. Sinan Kızıldağ Vodafone iş ortağım reklamı...

Vodafone, Kiğılı ile yeni iş birliği yaptığını açıkladı. İşbirliği kapsamında Abdullah Kiğılı ve M. Sinan Kızıldağ Vodafone iş ortağım reklamı için kamera karşısına geçti.

Vodafone, Kiğılı ile yeni iş birliği yaptığını duyurdu. Açıklamaya göre, işbirliği kapsamında Kiğılı'nın, sabit ve mobil tüm telekomünikasyon ihtiyaçları Vodafone tarafından karşılanıyor. Vodafone ve Kiğılı arasındaki işbirliği, reklam filmiyle duyuruldu. Vodafone İş Ortağım reklam filmi için Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ birlikte kamera karşısına geçti.

Kiğılı: "Vodafone sayesinde kendimizi artık müşterilerimize daha yakın hissediyoruz"

Memnun müşterinin her zaman öncelik olduğunu dile getiren Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, "İlk günden bu yana her zaman daha iyisini sunmak için çalıştık. Bugün artık teknolojiden bağımsız bir müşteri iletişim süreci düşünmek imkansız. Biz de mağazalarımızda, müşterilerimizle daha hızlı iletişim kurmak için güvenilir bir iş ortağı arayışına girdik. Bu nokta da mobil ve sabit tüm iletişim ihtiyaçlarımızı tek kanaldan çözen Vodafone sayesinde kendimizi artık müşterilerimize daha yakın hissediyoruz" dedi.

Kızıldağ: "İşletmelerin her zaman ve her yerde daha yüksek mobiliteye ulaşmasını sağlıyoruz"

Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, Yarına Hazırım Platformu çatısı altında, Türkiye'deki tüm işletmelerin telekom ihtiyaçları için uçtan uca özel çözümler sunduklarını ve uyguladıklarını belirtti. Kızıldağ, "Vodafone olarak, bugün sadece bir mobil iletişim şirketi olmaktan çıkarak birçok sabit iletişim hizmetini de tek elden sunan ve abonelerine her an her yerden yüksek hızlı internete bağlanma avantajı sağlayan bir geniş bant telekomünikasyon şirketi konumundayız. Rekabetçi koşullarda müşterilerimizin operasyonel verimliliklerini artırmak ve onlara maliyet avantajı sağlamak ilkesi ile, işletmelerin her zaman, her yerde daha yüksek mobiliteye ulaşmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda, Türkiye'nin erkek giyim markası olarak yıllardır sektörde öncü ve önde olan Kiğılı'nın iletişim çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Bu işbirliğimizle, Kiğılı kesintisiz mobil ve sabit iletişimin yanı sıra sunduğumuz entegre iletişim çözümlerinden de faydalanacak. Dijitalleşme yolculuğunda yönlendirdiğimiz her ölçekten işletmenin, kurumsal çözüm ve teknoloji ihtiyaçlarını tespit ederek daha etkin çalışmalarını sağlamaya devam edeceğiz "diye konuştu.

Reklam filminde, Kiğılı'nın Beyoğlu'nda küçük bir dükkanda ticarete başladığını, bugün 67 ilde ve 10 ülkede 250'den fazla mağaza ile erkek giyimin kalesi haline geldiğini dile getiren Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, bunu yapmanın zor ama korumanın daha da zor olduğunu ifade etti. Mağazalarında, müşterileriyle hızlı iletişim kurmak için sağlam bir iş ortağına ihtiyaç duyduklarını söyleyen Kiğılı, mobil ve sabit tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kanaldan çözen Vodafone sayesinde kendilerini rahat hissettiklerini belirtti. İş ortaklığının zaman mekan sınırı olmadan, müşterinizin ihtiyaçlarına kendi işinizmiş gibi özen göstermek olduğunun altını çizen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ ise, Kiğılı'nın başarı hikayesine ortak olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Vodafone Ve Kiğılı’dan İşbirliği

Kaynak : İHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.