WhatsApp kullananlar dikkat soluğu mahkemede alabilirsiniz yapana ceza verilecek dava açılacak ve..

WhatsApp kullananlar dikkat soluğu mahkemede alabilirsiniz yapana ceza verilecek dava açılacak ve..

Sosyal medya araçları arasında en çok tercih edilen WhatsApp kullananları ilgilendiren önemli bir uyarın var! Uyarıya uymayana WhatsApp dava açabilir..

WhatsApp günümüzün en çok kullanılan sosyal medya aracı. WhatsApp zaman zaman sunduğu yeniliklerle herkesi şaşırtıyor

Bugün telefon kullanan herkeste WhatsApp mutlaka yüklüdür. Dosya göndermek videolu görüşme yapmak aynı zamanda ses kaydı yollamak gibi bir çok özelliği bulunan WhatsApp kuşkusuz kurulan toplu görüşmeler için gruplarlada dikkat çekiyor.

WhatsApp ister istemez uyanıkların kullanım aracı haline gelebiliyor. WhatsApp üzerinden toplu mesajlar tanıtım metinleri yollayabiliyorlar.

Ulusalpost'un derlemesine  göre: WhatsApp işte bu gereksiz mesajlara karşı harekete geçti ve herkesi WhatsApp kullanım konusunda uyardı

 Kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmeye çalışan şirket, bir yandan da rahatsız edici durumları da engellemek için gerekli bazı kararlar aldı. Yapılan açıklamada otomatik mesaj atılması ve diğer kullanıcıların rahatsız edilmesi gibi durumların saptanması durumunda sorumlu kişilere karşı yasal adımların atılacağının altı çizildi.

Yani Bu şekilde davranışlar içerisinde bulunan bir an önce bu yanlıştan vazgeçsinler. Yoksa gerçekten soluğu mahkemede alabilirler bizden söylemesi..