Whatsapp Merakla Beklenen Yeni Özelliklerini Sundu Tepki gösterenler de var üstelik sadece..

Whatsapp Merakla Beklenen Yeni Özelliklerini Sundu Tepki gösterenler de var üstelik sadece..

Whatsapp aylardır konuşulan yeni özelliklerini sonunda kullanıma sundu. Whatsapp bu güncellemeyle kimileri tarafından desteklendi kimileri ise Whatsapp için tepkili..

Whatsapp yokken Sms gönderirdik arkadaşlarımıza . Hatta telefonların yeni çıktığı dönemlerde SMS uygulaması devreye girince çok sevinmiştik. Chat odaları veya gruplar bile kurardık sms üzerinden.

Derken Whatsapp diye bir uygulama dünyaya hızla yayıldı. Whatsapp SMS'i bitiren uygulama oldu. Şimdilerde kimse sms atmıyor. Atanlarda rahatsız edici reklam firmaları oluyor.

Whatsapp üstelik kontör olmasa bile internet sayesinde mesaj atmamızı görüntülü konuşmamızı sağlıyor

Whatsapp postaları bile öldürdü:)

Whatsapp sayesinde aylarca sürecek bildirimleri mektupları saniyesinde gönderiyoruz

Whatsapp FOTOĞRAFLAR videolar göndermek içinde harika bir servis. Whatsapp yeni özelliklerini devreye koydu.

İşte yeni özellikler

Geçen haftalarda ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda whatsapp çoklu cihaz desteği ile bu özelliği test etti. Söz konusu olan bu entegre işlemi tamamlandığında isminden de anlaşılacağı gibi, whatsapp uygulaması iki farklı telefondan kullanılabilinecek hale gelecek. Wab eta info firması tarafından paylaşılan rapor içerisinde bu özelliğin aktif hale gelmesi ile bir hesabın dört farklı cihaz üzerinde kullanmak mümkün kılınacak. 

Whatsapp yeniliğini duyururken bazı kullanıcılar tarafından da tepki yağdı. Hesapların çalınıp farklı yerlerden de kullanılabilecek olması düşüncesi nedeni ile istenmeyen durumlar oluştu. Whatsapp bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmazken, bu entegre işleminin ne zaman tam olarak uygulamaya geçeceği henüz bilinmiyor.