WhatsApp sohbetlerinde beklenen oldu girince sakın şaşırmayın değişiklik resmen devreye kondu

WhatsApp sohbetlerinde beklenen oldu girince sakın şaşırmayın değişiklik resmen devreye kondu

WhatsApp kullanıcı dostu yeniliklerine devam ediyor. Herkesin merakla beklediği yeni özellik resmen geldi! WhatsApp son özelliği bakın ne..

Dünyada en çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp kullanıcı dostu özelliklerini bir bir kullanıma sunmaya devam ediyor.

WhatsApp günümüzde en çok kullanılan yazışma uygulaması. WhatsApp son eklenen özellikleri duyurdu.

Dünyanın en çok kullanıcısı bulunan ve bütçesi bir çok devletten fazla olan Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir kez daha platforma entegre ettiği bomba özelliği ile çok konuşulacak.

Geçmiş zamanlarda Whatsapp Grupları ve sohbetlerini sessize almak için 8 saat 1 hafta ve 1 yıl gibi üç özellik bulunduran uygulama bu opsiyonlara bir yeni ekleme daha yaptı

Gadgets 360 bu harika gelişmeyi duyurdu. Whatsapp sohbetleri tamamen sessize alma özelliii artık bütün kullanıcıların kullanımına sunuldu.

Yani söz konusu güncelleme sayesinde istediğiniz whatsapp mesajını sonsuza dek kapatabilecek ve bildirim almayacaksınız. Bu yeni özellik hem İOS hem android kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Yakında bütün cihazlarda da kullanılabilecek