Xiaomi'den Türkiye'deki Müşterilere Büyük Jest Duyuruldu! O Tarihe Kadar...

Xiaomi'den Türkiye'deki Müşterilere Büyük Jest Duyuruldu! O Tarihe Kadar...

Çin menşei dev telefon ve teknoloji markası Xiaomi, Türkiye pazarında büyük bir atılım gerçekleştirdi. Önce Türkiye'de fabrika açan Xiaomi, şimdi de tarih vererek büyük bir jesti duyurdu. Xioami'den büyük atılım...

Dev teknoloji şirketi Xiaomi'den Türkiye'ye büyük jest. Önce Türkiye'de fabrika açan şirket şimdi de Türkiye'deki online mağazasını açtı. Mağazadaki büyük indirimler ise çok konuşulacak.

Çevrimiçi satışlar başladı

Türkiye'deki online mağazasını açan Xiaomi, büyük indirimlerle de herkesi sevindirdi. Telefonlarının yanında bazı teknolojik aletlerini de indirime sokan Xiaomi çevrimiçi satışa başlamış oldu.

Alışveriş festivali indirimleri 20 Mayıs'a kadar sürecek

Xiaomi, açtığı online satış sitesinin çevrimiçi satışlarını kutlamak için de Alışveriş Festivalini başlattığını duyurdu. Pek çok akıllı telefonun aynında ekosistem ürünlerinde de 20 Mayıs tarihine kadar büyük indirimlerin süreceğini açıkladı. 

Amaç Türkiye'nin bir numaralı akıllı telefon markası olmak

Xiaomi'nin Ülke Müdür Yardımcısı olan İrfan Öztürk de, Mishoptr.com sayfasında yapılan satışlar için artık mi.com'dan devam edileceğini kaydetti. Satış ve müşteri memnuniyeti için Türkiye'nin bir numaralı akıllı telefon markası olmayı hedefleyen Xiaomi'nin bu nedenle ürünlere erişilebilirlikte ve genel müşteri deneyiminde iyileştirme yapmak için Mi.com üzerinden online satışa başlandığını açıklamalarına ekledi. Öztürk, akıllı cihaz, aksesuar ve akıllı telefon gibi geniş ürün yelpazesinin Xiaomi Türkiye garantisi ile  Mi.com’da sunmaya devam edeceklerini de belirtti.

Hangi ürünler indirimde?

Açılan web sitesinde geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Ürünler genel olarak elli liradan altı yüz liraya kadar indirime girerken, en fazla beğeni alan ürün de büyük bir indirime giriyor. Normalde fiyatı 3.399 TL olan Redmi Note 10'un fiyatı; 2470 kişinin beğenmesi ile beraber 3.099 TL'ye düştü. Mağazadan kupon kazanılması durumunda da Redmi Note 10'un fiyatı 2.999 TL'ye kadar düştüğü görüldü.

Çok ucuz ve performans açısından iyi olan bir ürün olan Redmi 9C
 de indirimde. Asıl fiyatı 2.099 TL olan Redmi 9C 3GB+64GB telefon iki yüz lira indirim ile 1.899 TL'ye düştü. Mağazada diğer pek çok üründe büyük indirimler görüldü.

En Yeniler